obrączki

Sponsorowane wesele » powrót do porad

art

Młodzi ludzie, którzy chcą wstąpić w związek małżeński często odkładają tę decyzję na potem, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że organizacja ceremonii ślubnej i weselnej pociąga za sobą horrendalnie wysokie koszty, nawet przy przygotowywaniu niewielkiej uroczystości. Dziś, biznes ślubny, bazujący na różnego rodzaju usługach jest w ogromnym rozkwicie i za wszystkie niezbędne czynności trzeba słono płacić.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że możliwe jest zorganizowanie wymarzonego wesela i ślubu kompletnie za darmo. Mowa tu o tak zwanych ślubach sponsorowanych, gdzie Pary nie muszą podlegać żadnym wyrzeczeniom czy też martwić się o to, skąd zorganizować niezbędną gotówkę.

Wesela i śluby sponsorowane nie różnią się bardzo od tych klasycznych, za które Młodzi płacą we własnym zakresie. Ich podstawową różnicą jest jednak to, że taka uroczystość jest zorganizowana przede wszystkim po to, by wypromować dane firmy. Droga od wyboru sukni, ciasta, kwiatów aż do zespołu weselnego musi przebiegać według ściśle określonego planu. Firmy decydują się na zasponsorowanie tych rzeczy, jednak w zamian oczekują promowania ich firmy lub też produktów w trakcie wesela. Zwykle jest tak, że na imprezie weselnej obecne są rozległe banery czy też stoiska z ulotkami, folderami reklamowymi. Na weselu Młoda Para ma również obowiązek częstego wspominania o sponsorach oraz głośnego wymawiania ich nazw.

Firm, które były by gotowe opłacić wesele i ślub najlepiej zacząć szukać na lokalnych rynkach. Może to zająć nieco czasu, dlatego warto zorganizować się na długo przed ostatecznym terminem ślubu.


dodano: 13.04.2016 12:36:22
  • foto
  • Dotychczasowa ocena:
  • |
  • Oceń artykuł:

tagi: wesele, ślub, sponsorowane, koszty