obrączki

FORUM » Zaproszenia, zawieszki, naklejki » Dodatek do prezentu

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 10

malgosiabe

Z nami od 2019-04-25

Dla panstwa mlodych. Macie moze jakies pomysly co to moze byc?

Ilość postów: 4

marcela

Z nami od 2019-04-27

Jedno jest pewne, jak juz otrzymalismy zaproszenia na wesele to warto bedzie rozejrzec sie za podarunkiem ktory sprawi mlodej parze wiele usmiechu na twarzy. Wystarczy trzymac sie tylko kilku podstawowych zasad. Poszukujac prezentu slubnego przede wszystkim nalezy pamietac o tym aby w jakims stopniu odzwierciedlal potrzeby i zainteresowania panstwa mlodych. Rzeczy takie jak naczynia kuchenne, wazony czy urzadzenia gospodarstwa domowego sa raczej zbyt standardowym prezentem .. powinnismy ich unikac za wszelka cene. Postawcie sie w ich sytuacji .. nie bardzo byscie byli zadowoleni, otrzymujac kilka razy to samo. Ewentualnie jak ktos ma smykalke do handlu to zawsze moze je odsprzedac .. tylko nie o to chyba do konca chodzi :) W zaleznosci od tego jak dobrze znamy tych ludzi to mozemy poszukac czegos bardziej osobistego. W innym przypadku nalezy zachowac zdrowy rozsadek, pomyslec o czyms prostym i eleganckim. Swietnym dodatkiem do tego wszystkiego moze byc exploding box - https://artyferia.pl/katalog/na-okazje-slub-exploding-box Jest to w duzym skrocie kartka slubna w postaci poduelka do ktorego mozna wlozyc chociazby upominek pieniezny. Rodzajow mozna w sieci znalezc cala mase, a nawet takie robione na specjalne zyczenie :)

Edytowano: 2019-04-27 11:55:26

Ilość postów: 6

reniaren

Z nami od 2019-08-19

Ja zawsze kupuję dla znajomych jakąś książkę lub tomik z wierszami. Wpisuje dedykację i taka pamiątka zostaje. 

Ilość postów: 9

liliana93

Z nami od 2019-11-08

Moim zdaniem dobry alkohol będzie w sam raz. Ja nigdy nie ryzykuje z kupnem bardzie spersonalizowanych prezentów, bo wiem, że po ślubie najbardziej przydadzą się pieniądze. Lepiej jest wrzucić więcej do koperty niż kupować coś, co się nie spodoba :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inspiracje ślubne