obrączki

FORUM » Pozostałe » konto walutowe

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 115

Aniela79

Z nami od 2019-01-16

Wyjeżdżam na pół roku do Niemiec i zależy mi na założeniu taniego konta walutowego – darmowych wybieraniu kwoty z bankomatu i darmowych założeniu i utrzymywaniu konta. ? Czytałem niedawno

http://bankowe-konta.info/porownanie-walutowe/  I nie bardzo umiem się zdecydować J Co radzicie?

Ilość postów: 17

MichałN

Z nami od 2020-03-25

Jeżeli chodzi o wymianę walut, to ja dokonuję jej wyłącznie za pośrednictwem kantoru online. W takim miejscu wymiana walut jest bardzo szybka oraz bezproblemowa. Transakcje online zawierane są przez 24h, co uważam jest dużą zaletą kantorów internetowych. Ponadto obecnie każda taka transakcja odbywa się za pomocą bezpiecznych połączeń internetowych, które są szyfrowane. Szczerze polecam kantory online. To doskonała alternatywa dla ich stacjonarnych odpowiedników.

Edytowano: 2020-03-25 16:52:58

Ilość postów: 52

loraa

Z nami od 2020-03-31

Ja czasami korzystam z płatności w walutach obcych, jednak najczęściej realizuję je w naszej walucie. Fajnie jak dany sklep posiada jeszcze wdrożone płatności online Cashbill to wtedy jestem przekonana, że jest to na pewno bezpieczne miejsce.

Ilość postów: 10

Szaramysz

Z nami od 2020-05-15

Ja myślę właśnie o złożeniu konta walutowego, bo planuję wyjazd za granicę za pół roku. Chciałabym móc nie tylko płacić tam kartą bez dodatkowych kosztów ale i korzystać z usług kantoru internetowego swobodnie.