obrączki

FORUM » Moda » Okulary czy soczewki

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 5

meteor

Z nami od 2018-10-30

Dziewczyny niedawno zaczęłam podejrzewać u siebie prezbiopię i okazało się, że rzeczywiście ją mam. Nie wiem jak to możliwe bo jeszcze nie skończyłam 30, ale jest jak jest! Zastanawiam się teraz co na ślub! Znalazłam soczewki  na stronie typowo przystosowane do tej wady wzroku https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/prezbiopia

Sama nie wiem! Co sądzicie soczewki czy okulary? A wy w czym szłyście do ślubu?

ale

Ilość postów: 8

gabima

Z nami od 2019-01-24

Przed ślubem zdecydowałam się na pierwszy zakup soczewek. Chciałam żeby mój makijaż było dobrze widać, mieć rzęsy to nieba nie ograniczane przez szkła okularów. i zdjęcia przede wszystkim, w okularach zawsze się coś odbija i takie tam. Postawiłam na takie soczewki kontaktowe i wiecie co? od tamtego czasu na stałe je noszę. Aż żałuję, że nie spróbowałam wcześniej to jest naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie i wcale a wcale tych soczewek nie czuć na oku. 

Ilość postów: 10

kawasa

Z nami od 2019-02-14

Moja znajoma też przed ślubem zdecydowała się na soczewki, ale w jej przypadku to był błąd, bo po kilku godzinach przyjęcia zaczęły jej łzawić oczy. Poza tym nie podobało jej się jak wychodziła na zdjęciach, bo jednak okulary idealnie pasowały do jej urody. Ale to się nazywa wyjątkowy pech...