obrączki

FORUM » Przygotowania » Organizacja wesela.

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 1

Warda

Z nami od 2018-07-11

Witam serdecznie wszystkich ! Zastanawiam się nad jedną rzeczą, planujemy z narzeczonym wesele i tutaj moje pytanie, jak wy się za to zabieraliście ?  Czy wynajęliście może firmę , coś takiego jak ta:  Mr & Mrs - Agencja ślubna Kraków , która zajmuje się kompleksową organizacją wesela, czy raczej szukaliście wszystko na własną rękę? Będę wdzięczna za wszelką pomoc, pozdrawiam! 

Ilość postów: 2

wikiSt

Z nami od 2018-08-22

My na własną rękę. Zadanie mieliśmy w sumie ułatwione. Wybraliśmy salę weselną, na której wcześniej byliśmy na weselu. Po prostu Amore w Płocku mnie zachwyciło.

Ilość postów: 4

KasiaeM

Z nami od 2018-11-15

Ja to bym chyba nie dała rady wszystkiego ogarnąć i żeby jeszcze wypaliło na 100% to tym bardziej. Organizację wesela powinno się zostawić specjalistom, czyli ja na pewno wynajmę odpowiednią salę i wszystko będzie tak, że każdy będzie zadowolony. Z moim narzeczonym kilka razy już byliśmy na różnych uroczystościach i obojgu nam przypadła sala restauracyjna Golinianka w Golinie (wielkopolskie)

Ilość postów: 4

meteor

Z nami od 2018-11-28

My również na własną rękę. To znaczy salę mamy wynajętą, ale dekorujemy ją sami, żeby trochę zaoszczędzić. Zresztą ja lubię takie dekorowanie wnętrz, więc mam nadzieję, że podołam wyzwaniu. Myślałam, żeby na stoły co parę metrów postawić takie wysokie wazony https://szkloidekoracje.pl/pl/c/WAZONY-CYLINDRY/25 z zanurzonymi  kwiatami. Na podłodze trzy obok siebie i tam świece. Później przydadzą się jako dekoracja naszego mieszkania.