obrączki

FORUM » Moda » Sprawdzony butik online

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 92

Aniela79

Z nami od 2017-03-24

Witajcie :) Czy często zdarza się Wam robić zakupy w internecie ? Pytam tu w szczególności o ubrania, buty, akcesoria ? Ja mam niestety jeszcze pewne opory, sklepy tradycyjne wydają się być nadal bardziej dostępne. Koleżanka często robi zakupy w tym sklepie https://www.selfieroom.pl/ i przyznam, że jakość ubrań bardzo dobra a ja zawsze przywiązuję do tego szczególną uwagę. Macie jakieś doświadczenia z tym miejscem czy też możecie polecić swoje sprawdzone sklepy?

Ilość postów: 5

Elisenka

Z nami od 2017-06-30

Mi się strasznie spodobały sukienki damskie w hurcie na Sosimply.pl . Będziemy z koleżankami robić większe zamówienie bo mają niskie ceny. Ogólnie uwielbiam zakupy w sieci bo oszczędzam na nich sporo czasu.

Edytowano: 2017-06-30 13:58:56

Ilość postów: 4

Rikom

Z nami od 2018-05-07

Ja oprócz odzieży zamawiam też przez internet wiele innych rzeczy. Ostatnio np. po raz pierwszy robiłem zakupy w sklepie zoologicznym online. Kupiłem m.in. specjalną obrożę Foresto dla małych psów , by uchronić mojego pupila przed pchłami. Takie obroże przeciwpchelne skutecznie bronią zwierzęta przed tymi pasożytami.

Ilość postów: 3

Justitta

Z nami od 2018-05-18

Ciekawe propozycje ma taż hurtownia odzieży damskiej Beta Plus. Ja znalazłam tam sukienkę na poprawiny.