obrączki

FORUM » Hobby » szycie:)

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 8

świadkowa

Z nami od 2016-06-01

odkąd jestem mamą mam bzika na punkcie szycia, w lidlu kupiłam maszynę do szycia jakiś czas temu i szyję w wolnym chwili..(najczęściej jak mała śpi) uszyłam sama ochraniacze do łóżeczka, kocyki, pościele, pieluszki, przytulanki, itp.. właściwie na własne potrzeby już wszystko poszyłam teraz zastanawiam się nad szyciem na sprzedaż i wystawianie aukcji..np na allegro.. :) jakby się rozkręciło to może nie musiałabym wracać do pracy przynajmniej narazie :) takie hobby powiązane z pracą to chyba najlepsze co może być:)

Ilość postów: 41

Kasmi

Z nami od 2016-10-19

Super pomysł moim zdaniem.

Ilość postów: 10

kawasa

Z nami od 2018-08-03

Ja bym bardzo chciała nauczyć się szyć, ale po kilku próbach podejścia do tematu niestety z tego zrezygnowałam, bo zbyt szybko się zniechęcałam, że coś idzie nie po mojej myśli. Ale mimo to podziwiam osoby, które potrafią samodzielnie zrobić piękne dekoracje albo dodatki do ubrań :)

Ilość postów: 10

paulunia

Z nami od 2019-05-15

Jeśli lubisz szyć to może przyda ci się informacja o sprawdzonym producencie dzianin. Pewnie masz jakieś swoje ulubione dzianiny z których szyjesz, a jeśli nie to odwiedź stronę https://kastella.pl/ i sprawdź ich ofertę. To producent dzianin z Łodzi. Ma dzianiny wysokiej jakości i pewnie kupisz je taniej niż w sklepach.