obrączki

FORUM » Nauki przedmałżeńskie » nauki ze szkoły

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 11

pannamłoda

Z nami od 2016-05-06

mam papierek z liceum z religii o odbytych naukach przedślubnych, to jest to co muszę mieć do ślubu kościelnego? czy tak czy siak będę musiała chodzić na te nauki w kościele? ktoś się orientuje?

Ilość postów: 6

Maja Grzesiu

Z nami od 2016-05-07

Z naukami jest tak że w każdym kościele zależy to od proboszcza z kościoła gdzie będziecie brali ślub, on decyduje czy te nauki zaliczy czy będziesz musiała iść jeszcze raz.

Ilość postów: 19

martynka

Z nami od 2016-05-09

dokładnie pannamłoda. U nas w kościele to przeszło, ale np. już mojemu bratu w innej parafii tego nie uznali :/ najlepiej jak wybierzesz się do parafii i zapytasz

Ilość postów: 11

pannamłoda

Z nami od 2016-05-10

no ok dzięki:)  widzę że będę musiała wypytać bo u nas to i tak tylko ja mam ten papierek ze szkoły a mój narzeczony nie ma więc on pewnie i tak będzie musiał iść na nauki..najwyzej mu towarzysze:)

Ilość postów: 2

basiowa

Z nami od 2016-05-10

coś mi się zdaje, że skoro tylko jedno z was ma papierek ze szkoły to i tak obydwoje na takie nauki będziecie musieli chodzić, ale może to też zależy od parafii :-)

Ilość postów: 19

martynka

Z nami od 2016-05-24

pannamłoda, a może chłopak będzie sam chodził...może będzie tam jakaś samotna babka też bez papierka ;-))))

Ilość postów: 9

michal2468

Z nami od 2019-04-11

Jeśli potrzebujecie pomocy w nauce matematyki to znam stronę internetową https://hakermatmy.pl tutaj znajdziecie mnóstwo materiałów które pomogą wam zrozumieć zasady matematyki. Koniecznie skorzystajcie bo naprawdę może wam to pomóc.  

Edytowano: 2019-04-11 16:31:00