obrączki

FORUM » Sala weselna » Katering na wesele?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 2

alina_mietus

Z nami od 2015-04-14

Witajcie:) Piszecie o salach weselnych, hotelach,  a czy ktoś z Was ma może doświadczenie z firmami cateringowymi na taką okoliczność? Mam taką sytuację, że blisko kościoła gdzie ma odbyć się ślub jest przyjemny hotel z salą jednak słyszałam, że obsługę gastronomiczną mają łagodnie mówiąc niewystarczającą i postanowiłam się rozejrzeć za zewnętrzną firmą. Może Wy możecie kogoś polecić? Ja natknęłam się w internecie na stronę poznańskiej restauracji Powozownia, obsługującą duże eventy jak i rodzinne uroczystości i przyznam, że galeria robi wrażenie; 

http://www.powozownia.pl/galerie/restauracja-galeria/

http://www.powozownia.pl/galerie/katering-galeria/

właśnie o coś takiego mi chodzi, by było elegancko, ale bez kiczu i zbędnej pompy, a jedzenie lekkie i ciekawe, nie tylko tradycyjne nóżki na zimnej płycie:) Z góry dziękuję za Wasze propozycje.

Edytowano: 2015-04-14 08:43:10

Ilość postów: 1

Marcelinka

Z nami od 2015-09-01

Ooo ja szukam podobnego rozwiązania. Mój brat żeni się w malutkim wiejskim kościółku w Wielkopolsce. Kilka kilometrów dalej jest piękna sala weselna, ale ma jedyny minus - nie ma tam kuchni. Więc pomagam mu wyszukać jakiś catering. Czytałam na forach wiele pozytywów o Powozowni.pl, weszłam na stronę firmy i rzeczywiście robi super wrażenie:) Wyczytałam tu: http://www.powozownia.pl/catering/ że obsługują imprezy o różnym charakterze - od domowych uroczystości aż po eventy firmowe i imprezy plenerowe. Hmmm ... myślę, że to bardzo dobry pomysł :)

Ilość postów: 3

Erika

Z nami od 2015-09-21

Na to wesele, na które wybieram się w październiku też jest zamówiona Powozownia.pl :) Po Waszych postach przejrzałam sobie z ciekawości, co ma do zaoferowania i przyznam szczerze, że prezentuje się smacznie :) I doczytałam, że ta firma "obstawiała" cateringowo wiele słynnych imprez: Męskie Granie, Malta Festiwal i inne. Muszą być naprawdę dobrą marką. 

Magdzioł

Z nami od 2015-12-03

To fakt Erika, są :) Niedawno miałam okazję być na imprezie ślubnej u koleżanki z pracy, niewielkie przyjęcie, ale pyszne jedzenie, pięknie przygotowane. Okazało się, że stoi za tym właśnie Powozownia :) Sprawdziłam sobie potem ich całą ofertę tutaj: www.powozownia.pl/panorama/ i rzeczywiście robią ciekawe rzeczy i smaczne rzeczy :)

AMB

Z nami od 2016-01-30

Też biorę własnie Powozownię pod uwagę przy zamawianiu cateringu na wesele. Mieszkam koło Poznania i marzy mi się ślub na własnej posesji. Teraz nie jest to już problem, więc zamierzam skorzystać z tego przywileju:) Miałam okazję smakować już rzeczy, które robi Powozownia na innej imprezie rodzinnej i już wtedy zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie ( o moim żołądku nie wspomnę ;) ). Dlatego z moim chłopakiem podjęliśmy decyzję, że jeśli catering, to tylko stamtąd. I nasza ulubiona kuchnia francuska :)  

Ilość postów: 8

Maylena

Z nami od 2016-07-30

Jeżeli kuchnia gdzieś nie cieszy się dobra opinią to taki catering jak najbardziej może się sprawdzić.

Suknie ślubne 

Ilość postów: 10

Sansa

Z nami od 2016-08-02

Ja zdecydowanie polecam lokale w którym mają własny catering. Wszystko jest wtedy dograne, przygotowane i zawsze sie udaje.

Teksty na zaproszenia 

Ilość postów: 4

KasiaeM

Z nami od 2018-10-15

teraz lepiej jest wynająć taką salę która zapewni i posiłek i dobrą muzykę

Ilość postów: 3

Dominkowa

Z nami od 2018-10-15

A to nie lepiej jest znaleźć taką salę , która zajmie się i jedzeniem, muzyką, dekoracjami i wszelkimi innymi ważnymi rzeczami na weselu? Zdecydowanie taniej wyjdzie, a i my będziemy mieli sporo z głowy dzięki temu. Jeśli chodzi o wielkopolskę to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę organizację wesela w sali Golinianka . Kilka moich znajomych już tam się przewinęło i zawsze sporo pozytywów od nich słyszę na temat tej sali