obrączki

FORUM » Sala weselna » Sala Weselna Poznań

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 1

natalia1985

Z nami od 2013-04-13

Witam Serdecznie,

Chciałabym się z wami podzielić moimi doświadczeniami w szukaniu sali weselnej w Poznaniu, po mimo wielu miejsc odwiedzanych przez nas nie znaleźlismy miejsca, które nam by odpowiadało, aż w koncu za namową przyjaciół postanowiliśmy odwiedzić Platinum Palace Residence w Poznaniu -efekt przerósł nasze oczekiwania jednym słowem REWELACJA. nasze wesele było zorganizowane perfekcyjnie, wspaniałe menu, sam mistrz Polski przygotowywał :) nie wspomne juz, że dostalismy za darmo piękny pokój :) a ogród zimowy ..... achhh cudnie :)) goraco POLECAM, jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele było zorganizowane na wysokim poziomie z profesjonalna obsługa to polecam Platinum Palace Residence !!!! a ceny moim zdaniem nigdzie nie dostaniecie w Poznaniu tak znakomitego serwisu, jedzienia i oprawy jak za tą cene co w Platinum :) od czasu naszego wesela minęło juz pół roku a co weekend jesteśmy gościmi restauracji :)a w Maju wybieramy sie na warsztaty sushi :) do zobaczenia :)

Ilość postów: 7

maryska

Z nami od 2013-04-15

aha, dzięki za info , a powiedz mi jeszcze jeśli możesz, jak to wyszło mniej więcej cenowo na osobę ? w sumie może się tam wybiorę . dzięki.

natalia1

Z nami od 2013-05-01

Witaj :)

Cenowo bardzo fajnie maja menu juz od 99 zł , my wzieliśmy menu za 149 zł i byliśmy bardzo zadowoleni!! ale jak pójdziesz do hotelu to osoby zajmujące sie weselami na pewno beda bardzo elastyczni cenowo - gorąco POlecam !!

Malina1982

Z nami od 2014-06-16

Na wesele w wielkopolsce, a w szczególności na wesele w murowana goslina polecam http://www.dap92.pl/! Ja miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona. Było to 2 lata temu, ale pamietam, ze ceny przystepne, a jedzenie pyszne!

Edytowano: 2014-06-16 14:57:20

Aneta35

Z nami od 2014-10-06

Ja z kolei miałam swoje wesele w sali bankietowej Platinum w Budzyniu (niecałe 70 km od Poznania) i muszę stwierdzić, że był to świetny wybór. Bardzo duża sala, świetne dekoracje (wg moich sugestii:)), wyśmienite jedzenie i niesamowita dbałość o detale. Dzięki pomocy Pani Kamili uniknęłam wielu stresowych sytuacji związanych z weselem i mogłam skupić się na innych ważnych rzeczach :) Polecam każdemu znajomemu :) 

http://www.restauracja-platinum.pl

Hanusia

Z nami od 2014-10-17

Ja mogę szczerze polecić wesele w restauracji Hotelu Księcia Józefa. Fantastyczna organizacja od początku do końca, ślicznie udekorowana sala, super menu i miła obsługa. Do dziś z zachwytem wspominamy ten dzień :)

mariia

Z nami od 2015-01-05

Ja mogę polecić wesele w Dakowskim Dworze. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie oraz pięknie udekorowana sala.  Polecam !! 

Dla osób zainteresowanych przesyłam adres strony internetowej: http://www.dakowskidwor.pl/

kkk

Z nami od 2015-05-16

my mieliśmy wesele w restauracji Regatta w Kiekrzu i chciałabym Wam zdecydowanie odradzić to miejsce. Było mi wstyd przed gośćmi.Jedzenie podane zimne, na obiad czekaliśmy godzinę. Pani Manager tłumaczyła, że podanie obiadu opóźnia się, ze względu na klenera, któremu rozdarły się spodnie!!?? Co to w ogóle jest za wymówka? Jedzenie podane w taki sposób, że roboczy obiad w środku tygodnia podaję w ładniej. Ponadto całe mnóstwo uchybień takich jak: brak szklanek do whiskey, podali kolację, ale o sztućcach zapomnieli, Pani Manager opryskliwa i pomimo wielu próśb z naszej strony o poprawę jakości obsługi w trakcie imprezy nadal "po chamsku" się obijali, kelnerki pozatrudniane jakieś praktykantki 16-sto letnie, które kompletnie nie wiedziały co się dzieje. PASKUDNIE BYŁO, jestem zażenowana

editmiazg

Z nami od 2017-11-16

My z mężem mieliśmy wesele tutaj http://ranchocolorado.pl. I powiem że lepszego miejsca sobie nie wyobrażam. Konkretna właścicielka obiektu, ma fajne pomysły na aranżacje sali i na menu. Do tego bardzo ładny pensjonat i super okolica. Podczas zabawy o nic nie musieliśmy się martwić wszystko przebiegało tak jak wcześniej ustaliliśmy. Mają też przepyszna kuchnię.