obrączki

FORUM » Modna Panna Młoda » uzywane sukienki?

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 10

jenny

Z nami od 2013-03-09

Hej, czy chciałybyście pójść do ślubu w używanej/odkupionej/pożyczonej od kogoś sukience? czy może wolalybyście nową, ale calkowicie WASZĄ na ten dzień! Zastanawia mnie czy kobiety przywiązują do tego wagę. Ja, np. kupilabym całkowicie nową...

Ilość postów: 11

madzior

Z nami od 2013-03-09

Ja kupilam nową w Poznaniu, ale sprzedaje ją i mam mało chetnych więc chyba wiekszość chciałaby mieć nową

Ilość postów: 8

Maylena

Z nami od 2016-03-08

Ja mogę wam polecić używane suknie ślubne pod tym linkiem. Ceny atrakcyjne, a wybór bardzo duży. 

Ilość postów: 11

pannamłoda

Z nami od 2016-05-05

mnie na nową suknię nie stać, tzn na taką nową z salonu na własność, jedynie na tzw 'pierwsze wypożyczenie', czyli szyją suknię nową dla mnie ale zaraz po ślubie ją oddaję..koszt wiadomo zalezy od salonu ale ok 1500zł..za tyle mogę też kupić od kogoś piękną używaną ale na własność;) jak znajdę tę wymarzoną wśród używanych to ani chwili się nie będę zastanawiać:)

Ilość postów: 9

bassiulka86

Z nami od 2016-05-10

ja miałam nową suknię, ale moja siostra kupiła suknię na allegro;) w ciemno, bez mierzenia..i trafiła w 10:) pasowała idealnie, nic nie musiała przerabiać:) podziwiam ją, bo ja bym chyba tak nie zaryzykowała :)

Ilość postów: 5

Kalisi

Z nami od 2016-07-30

Używane sukienki na pewno są tańsze. Nawet jak doliczymy koszty ewentualnych przeróbek.

Zaproszenia na ślub 

Ilość postów: 10

Sansa

Z nami od 2016-08-02

Ja uważam, że takie używane sukienki są spoko. Po co wydawać kupe kasy na jeden występ, jak możemy taniej znaleźć co też będzie odjazdowe.

Teksty na zaproszenia 

ADK

Z nami od 2019-07-12

Ja kupiłam swoją suknie ślubną (typ syrena) używaną na  https://www.kaliszak.pl

Była bardzo w dobrym stanie. Chciałam, choć trochę oszczędzić. 

ADK

Z nami od 2019-07-12

Cytat:

Hej, czy chciałybyście pójść do ślubu w używanej/odkupionej/pożyczonej od kogoś sukience? czy może wolalybyście nową, ale calkowicie WASZĄ na ten dzień! Zastanawia mnie czy kobiety przywiązują do tego wagę. Ja, np. kupilabym całkowicie nową...

To tylko jeden dzień, a wydatków jest mnóstwo. Trzeba też szukać oszczędności.

Ilość postów: 8

magdika

Z nami od 2019-09-12

Różne są zdania na ten temat. A ja znów sobie myślę, że to taki wyjątkowy dzień w życiu, niepowtarzalny i chciałabym żeby wszystko było tak jak sobie z narzeczonym zaplanujemy. Sukienkę jednak chciałabym nową. Śliczne i bardzo różne modele na  https://www.agnesfashiongroup.pl/ oglądałam ostatnio. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego warto tam zajrzeć. Ja już mniej więcej mam upatrzony model.