obrączki

FORUM » Zadbajmy o siebie…i mężów » Dieta w ciąży

Autor << Powrót do widoku wątku

Ilość postów: 2

rema

Z nami od 2020-08-31

Czy są tutaj dziewczyny, które miały wysoki poziom cukru w ciaży? 

Co jadłyście?  
Ilość postów: 3

Annabak

Z nami od 2020-08-31

Ja przy cukrzycy byłam co tydzień u lekarza ginekolog/diabetolog- dostałam od niej dietę i rozpiskę- mi najbardziej pasowała taka z 7 posiłkami- ale do wielu rzeczy doszłam metodą obserwacji a raczej badania , na początku po każdym posiłku badałam cukier i doszłam co mi najbardziej nie służy- na 100 % buraczki po ich zjedzeniu (porcja dwie łyżki) cukier miałam 189 :( Także polecam dietetyka, obserwację i dopasowanie diety do własnych upodobań- moja dieta była pyszna chociaż praktycznie bezglutenowa.

Na pewno wskazane jako przekąska są oliwki zielone w ciąży. Sa bardzo zdrowe.  
Ilość postów: 38

jjusti18

Z nami od 2020-11-22

Z dietami trzeba być ostrożnym, tym bardziej kiedy jesteśmy w ciąży. Jak chcesz mieć pewność, że twoja dieta jest zdrowa i bezpieczna, to  dietetyk online https://poradnia-harmonia.pl/pomoc-on-line/dietetyk-online/  może Ci pomóc. Tam możesz skorzystać  fachowej porady, kogoś kto ma obszerną wiedzę w tej dziedzinie.  Co fajnie nigdzie nie musisz jeździć,  możesz przez internet się z nim skontaktować.Ilość postów: 27

Trompka11

Z nami od 2020-12-30

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Przeciez jeśli nie macie co do tego pewności, to same narażacie się na stresy. A wystarczyłoby opanować taką wiedzę, jaką możecie zdobyć chociażby poprzez https://ktomalek.pl/blog/dni-plodne-jak-je-obliczyc/w-120  Czuję, że może być to dla Was sporym ułatwieniem, sami się o tym przekonajcie.