obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Zespół Muzyczny Fuks specjalizuje się w profesjonalnej oprawie muzycznej różnego rodzaju wyjątkowych uroczystości. Zapewniamy dobrą zabawę na takich imprezach jak:

wesela
poprawiny
bale
bankiety
studniówki
zabawy taneczne, sylwestrowe, karnawałowe
imprezy firmowe, integracyjne
imprezy plenerowe
festyny okolicznościowe

Zespół FUKS tworzy energiczny duet śpiewający w składzie Sylwia i Grzegorz, którzy wiedzą co to jest dobra muzyka oraz udana zabawa. Wykonujemy utwory, które na długi czas pozostaje w pamięci słuchaczy. Gramy na różnych instrumentach: keyboard, saksofon, trąbka, gitara.

Muzyką zajmujemy się od ponad 20 -stu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu tego czasu pozwoliło nam stworzyć zespół, który swoim repertuarem trafia do bardzo szerokiej rzeszy odbiorców. Gramy piosenki zarówno najnowsze jak i takie, przy których szaleli na parkiecie Wasi rodzice i dziadkowie. Nie zabraknie również biesiady i muzyki z nurtu Disco Polo. Nasze założenia to przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klienta, rzetelność wykonywanej pracy i uczciwe podejście do sprawy. U nas nie ma niedomówień.

Zapraszamy do przejrzenia naszą oficjalną stronę internetową, gdzie możecie nas posłuchać. Osobiście lub telefonicznie odpowiemy na każde pytanie dotyczące imprezy z naszym udziałem. Zadzwońcie, dowiecie się czy mamy wolny termin.

Cena: 0.00
Zaliczka: 200.00
Cena poprawin: 0.00
Ilość muzyków: 2
Ilość wokalistów: 2
Wokal męski: Tak
Wokal damski: Tak
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 4753

tagi: muzyka wesele komunia grana kapela weselna muzyka na studniówkę

user

Sylwia dodano: 02.04.2013 16:23:02

Promocja na wesele w 2013 roku, na wynajęcie zespołu muzycznego FUKS. Cena promocyjna to 1600 zł. Zapraszamy do kontaktu.

0 0
  • IP:
  • 80.50.132.*
user

Sylwia dodano: 18.03.2013 19:23:11

Promocja - 20% mniej za wynajęcie zespołu na wesele. Promocja dotyczy wynajęcia zespołu muzycznego FUKS z 20% rabatem na wesele w roku 2013. Promocja ważna jest do końca kwietnia 2013r. (należy podpisać przedwstępną umowę wynajęcia zespołu). Zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia strony http://zespol-fuks.pl/promocja/

0 0
  • IP:
  • 80.50.132.*