obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Nasza restauracja położna jest na skraju miasta, w zacisznej okolicy osiedla domków jednorodzinnych. Choć z zewnątrz dość niepozorna, kryje w sobie oryginalne wnętrze i całą talię wykwintnych smaków. Wystrój restauracji nawiązuje do stylu XIX-wiecznej Francji, w której żył i tworzył Henri de Toulouse-Lautrec - genialny malarz i grafik. Goszcząc w naszej restauracji poczujesz powiew nastroju przeszłości - tajemniczego, wygodnego wnętrza, stworzonego z myślą o ludziach, którzy przychodzą do restauracji nie tylko po to, aby zaspokoić głód i pragnienie, ale głównie po to, żeby się spotkać.

Kucharze zatrudnieni w naszej restauracji to prawdziwi mistrzowie smaku, którzy uwiodą Państwa podniebienia przepysznymi daniami. Obsługa Restauracji Tarot profesjonalnie obsłuży Państwa uroczystość i z chęcią odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie imprezy organizowane w naszej restauracji utrzymane są na najwyższym poziomie. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam dojść do perfekcji.

Restauracja Tarot idealnie nadaje się do organizacji wesel, ogromnych konferencji, dużych bankietów firmowych, jak i tych kameralnych spotkań w gronie rodziny i współpracowników. Z myślą o imprezach dla niewielkiej liczby gości zaaranżowaliśmy mniejszą salę, nazwaną Salką Klubową, którą wyposażyliśmy w wygodne kanapy i duży telewizor. Wiosną i latem, na zewnątrz restauracji, uruchamiamy taras z ogródkiem, na którym mogą Państwo kosztować potraw nie rezygnując z uroków przychylnej aury pogodowej. Nasza restauracja to chyba jedyne miejsce we Wrześni i okolicy, o tak niepowtarzalnym charakterze, dające możliwość zorganizowania imprez wszelkiego typu.

Zapraszamy Państwa do naszej restauracji, aby mogli Państwo skosztować najlepszych potraw w niepowtarzalnej atmosferze.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2223

tagi: tuttifrutti września restauracja wielkopolska wesele we wrześni