obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Nasza restauracja powstała w czerwcu 1997 roku i od razu stała się bardzo popularna wśród przejeżdżających przez nasze miasto gości.
Doskonała kuchnia i przystępne ceny były od początku naszymi atutami. Po dziś dzień kładziemy największy nacisk na schludność, świeżość oraz ceny podawanych potraw.
Nasz szef kuchni potrafi wyczarować dla Państwa najbardziej wyszukane dania, a także przygotować zwyczajny posiłek w taki sposób że jeszcze długo po wizycie u Nas będziecie Państwo wspominać naszą kuchnie.
Coraz większa liczba gości zmusiła nas do przebudowy naszego lokalu i tak w 1999 roku odbył się u nas pierwszy bal sylwestrowy na nowej sali. Kilka miesięcy później oddaliśmy do Państwa dyspozycji część hotelową.
W dniu dzisiejszym dysponujemy 30 pokojami dla gości, dużą oraz mała salą balową, restauracją oraz letnim ogródkiem. Wszystkie sale są klimatyzowane i ogrzewane, przytulne wykończenie restauracji sprawia wrażenie domowego klimatu.
Miła i fachowa obsługa doradzi niezdecydowanej części naszych gości i wskaże wiele doskonałych rozwiązań kulinarnych przeznaczonych dla zasobności Państwa portweli

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2795

tagi: millenium oborniki impreza poznań wesele wielkopolska