obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Restauracja VECTORIA mieszcząca się w Tarnowie Podgórnym organizuje: wesela, komunie, jubileusze, chrzciny, bankiety, obiady okolicznościowe, przyjęcia, spotkania handlowe, urodziny, lecia ślubów. świadczymy usługi cateringowe oraz szeroki wachlarz potraw gorących i zimnych z dostawą do klienta indywidualnego oraz firm. Naszym obszarem działań jest w szczególności Poznań, a w mniejszym stopniu Wielkopolska.

Posiadamy salę restauracyjną do 130 osób, przy hotelu Vector i kręgielni z dużym bezpłatnym parkingiem i dobrą lokalizacją 10 min na zachód od Poznania w pobliżu trasy A-2 (Warszawa - Berlin).

Menu naszej restauracji jest komponowane z wielką starannością w zależności od pory roku, a tym samym dopasowując je do państwa wymagań, charakteru i stylu imprez takich jak: WESELA, URODZINY, CHRZCINY, KOMUNIE, LECIA ŚLUBÓW, SPOTKANIA FIRMOWE, BANKIETY itp. W trosce o pełne zadowolenie naszych gości poświęcamy szczególną uwagę aranżacji i dekoracji stołów to one przez wiele godzin gwarantują państwu dobry nastrój.

Mamy zaszczyt gościć znane osoby ze świata estrady, sportu, filmu oraz polityków i gości rządowych. Organizowaliśmy poważne imprezy dla firm takich jak: Allegro, Enea, PZU ŻYCIE S.A., AKADEMIA MEDYCZNA, DALKIA- Poznań, PZPN, Biuro Ochrony Rządu, Komenda Wojewódzka Policji oraz wiele innych znaczących firm w Polsce.

Oferujemy również usługi cateringowe oraz szeroki wachlarz potraw gorących i zimnych z dostawą do klienta indywidualnego oraz firm. W ramach cateringu prowadziliśmy żywienie zbiorowe w bufecie pracowniczym na ok. 700 os. oraz catering sezonowych posiłków profilaktycznych określając ich skład oraz wartość kaloryczną według Rozporządzenia Rady Ministrów, na podstawie art. 232 Kodeksu Pracy.

Zapraszamy klientów indywidualnych i zbiorowych do współpracy!

Na stoły naszych gości przeznaczamy bogate menu które sprosta każdemu wyzwaniu, pasja i harmonia smaku naszych kuchmistrzów jest wyczuwalna w każdej potrawie. W ofercie bogatego menu serwujemy sprawdzone potrawy kuchni staropolskiej (wiejskiej i książęcej ) jak również smaków eurokuchni.

Jeżeli planują Państwo jednę z imprez: ślub, wesele, bankiet, bal, lecie ślubu czy spotkanie handlowe, nigdzie nie będą one tak doskonale zorganizowane jak w naszej retauracji. Starannie dobrany i wyszkolony zespół czuwa nad fachową obsługą i jakością naszych usług!

Ilość osób: 130
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1090

tagi: vectoria hotel restauracja i hotel poznań wesele w tarnowie