obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Nauka tańca

Szkoła Tańca BESTIME została założona w 2008 roku z inicjatywy Klaudii Lopez (właścicielki klubu Cuba Libre w Poznaniu), która widząc rosnące zainteresowanie organizowanymi przez nią i jej rodzeństwo kursami tańców latynoamerykańskich, postanowiła stworzyć miejsce skupiające najlepszych instruktorów tańca z Wielkopolski i ludzi pasjonującymi się różnymi formami tanecznymi.

Po roku działalności szkoła BESTIME widząc wzrastające zainteresowanie ze strony klientów zmieniła lokalizację z ul. Bolesława Krzywoustego 72 (Kinepolis- Franowo) na samo centrum Poznania (ul. Wrocławska 25). W tym okresie, całkowitą opiekę nad szkołą przejęła Agnieszka Lopez – pedagog Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego w Poznaniu oraz laureatka wielu krajowych i międzynarodowych nagród z zespołem Barrio Latino.

Agnieszka Lopez urodziła się na Kubie w Holguin. Już jako 13-latka rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w Casa de la Cultura w swym rodzinnym mieście. W 2004 roku wraz ze swoim rodzeństwem Klaudią i Maciejem założyła zespół taneczny Barrio Latino, z którym odnosiła wiele sukcesów m.in. 1 miejsce w Primawera Salsa Open w 2008r we Wrocławiu, tytuł V-ce Mistrzów Krajowych Mistrzostw IDO 2007 organizowanych w maju w Tarnowie Podgórnym oraz VI miejsce na Mistrzostwach Świata w Austrii w 2008 roku. Od 6 lat prowadzi regularne zajęcia z tańca latynoskiego w różnych klubach, uczestnicząc także w koncertach, pokazach i warsztatach w całej Polsce i Europie.

Cena: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 5763

tagi: szkoła tańca poznań nauka tańca wielkopolska taniec poznań