obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Naszych gości zapraszamy do Restauracji L'ASCADA w godzinach od 10.00 do 22.00. Bogate i eleganckie wnętrze Restauracji stwarza przytulny i wyjątkowy klimat, ożywiony naturalną zielenią. Istotą dań serwowanych w Restauracji L'ASCADA jest to, iż stanowią one kompozycję różnoradnych smaków tradycyjnej kuchni polskiej oraz międzynarodowej, dostarczając gościom wielu wrażeń kulinarnych. W naszej Restauracji każdy, nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie coś dla siebie.

Na urozmaicony bufet śniadaniowy zapraszamy codziennie w godzinach 6.00-10.00 nie tylko gości hotelowych. Istnieje możliwość zamówienia obsługi kelnerskiej do pokoju.
Wystrój restauracji sprzyja tworzeniu i utrzymaniu miłego nastroju. W pełni klimatyzowana sala jest doskonale przystosowana do urządzania wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych. Sala jest w stanie przyjąć jednorazowo do 130 osób.
Organizujemy również bankiety, spotkania firmowe, konferencje oraz catering. W miesiącach letnich zapraszamy na Wielkie Grilowanie w plenerze, gdzie w otoczeniu zieleni przy dźwiękach muzyki będą mogli skosztować przysmaków stołu wiejskiego, a także specjałów Szefa Kuchni, jak płonący udzieć czy pieczony prosiak. Zaangażowanie personelu umożliwi Gościom niezapomniane doznania z pobytu w Śremie.

Ilość osób: 130
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2312

tagi: l'ascada śrem hotel i restauracja konferencje śrem przyjęcia w powiecie śremskim