obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji bankietów, a zwłaszcza imprez weselnych.Ponad 1500 zorganizowanych bankietów, z czego zdecydowana większość zamawiających to powtarzający się stali klienci, oraz osoby przybywające do nas z polecenia. Jest to dla nas niezwykle czytelna informacja, że idealnie znaleźliśmy swoje miejsce w segmencie gastronomicznym obrazującym standard usług w stosunku do ceny.Dysponujemy lokalem w pełni przystosowanym do organizacji tego typu okoliczności, z wieloma udogodnieniami oraz właściwie przeszkolony personel.Oferujemy dwie sale do dyspozycji gości.Mniejsza do 35 miejsc siedzących oraz sala bankietowa z częścią taneczną dająca możliwość różnorodnego rozstawienia o pojemności do 120 miejsc siedzących.
Sala bankietowa połączona jest z tarasem/ogródkiem na zewnątrz lokalu( oczywiście teren ogrodzony bez dostępu osób trzecich).
Dysponujemy również hotelem z 13 pokojami ( 28 miejsc noclegowych) o dobrym standardzie. Przy rezerwacji wszystkich pokoi oferujemy Państwu cenę superrabatową 1000zł.
Ceny imprez weselnych są umowne. Menu standardowe w cenie 150 zł za osobę W naszej ofercie weselnej znajduje się także menu ekonomiczne, w cenie 105zł za osobę.
Przykładowe menu mogą Państwo otrzymać bezpośrednio w naszej restauracji lub poprzez pocztę e-mail..
Pragnę jednak zaznaczyć, iż każde menu będzie ustalone pod kontem Państwa oczekiwań i zgodnie z Państwa preferencjami kulinarnymi. Menu weselne uzgadniamy 1-2 tygodnie przed imprezą.

Ilość osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1141

tagi: Morena mosina hotel i restauracja mosina wesela poznań imprezy okolicznosciowe wielkopolska