obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych.
Dworek Biesiadny, w którego posiadaniu jesteśmy, położony jest na skarpie skąd roztacza się cudowny widok na okolicę, nadwarciańskie łąki, na cały krajobraz naszej miejscowości.
Dworek oraz okloliczny park rozpościera się na 4 ha powierzchni. Ziemia ta niegdyś należała do rodu Raczyńskich. Nawet głaz, ktory znajduje się przed dworkiem ma swoją historię. Był on głazem granicznym między Świątnikami a Mieczewem.

Z pewnością dodatkową atrakcją będzie to, iż hotel znajduje się na terenie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego co z całą pewnością zostanie dobrze zapamiętane przez licznych gości, którzy bywają w naszym Dworku.
Latem, podczas gorących dni, można się schłodzić nad Wartą i jednocześnie podziwiać to urokliwe miejsce w Radzewicach. Wszystko to mamy do zaoferowania naszym gościom.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
Naszą specjalnością są także imprezy plenerowe m.in. ogniska integracyjne czy biesiady z grillem w plenerze. Każdą uroczystość dostosujemy pod potrzeby naszego klienta, tak aby był on zadowolony i chciał do nas powrócić.
Radzewice mieszczą się niedaleko Poznania, a dokładnie 20 min drogi. Dzięki temu mamy nie tylko blisko do jednego z największych miast Polski, ale jednocześnie do wielu innych, w których panują wspaniałe warunki jeśli chodzi o klimat i powietrze.

Będąc u nas z pewnością możecie liczyć na wiele dogodności m.in. właśnie na rewelacyjnie czyste powietrze, bliski kontakt z naturą. Czasami potrzeba choć na chwile oderwać się od rzeczywistości, zostawić wszystko i wyjechać gdzieś gdzie będzie nie tylko pięknie, ale przede wszystkim spokojnie. Na to możecie liczyć.
W naszym Dworku w Radzewicach nie tylko odczujecie Państwo niezwykły komfort, jaki możemy Wam zapewnić, ale przede wszystkim świetną, niezapomnianą zabawę w gronie swoich przyjaciół czy rodziny.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, prowadząc już podobny dworek oraz otrzymany ceryfikat "debiut roku" możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą i ciekawą ofertą.

Myślę, że wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie. A my zatroszczymy się o to, żeby było nie tylko wygodnie, ale i niezapominanie.
W naszym Dworku Biesiadnym w Radzewicach k/Poznania, zapewniamy gościom świetną zabawę w gronie swoich najbliższych.
Jest to także idealne miejsce na wykonanie zdjęć ślubnych, park rozciągający się na 4 ha ziemi daje wiele urokliwych zakątków na niezapomniane fotografie ślubne.

Tutaj z pewnością poczujecie nie tylko domowy klimat, ale przede wszystkim moc dobrej zabawy, którą jesteśmy w stanie wam zagwarantować.
Dobierzemy odpowiednie menu, zatrudnimy świetną orkiestrę i chyba nic już więcej nie trzeba będzie jeśli chodzi o niesamowite wrażenia.

Przedział cenowy naszego menu weselnego zaczyna się od 155 zł za osobę, dla młodej pary apartament gratis, ozdobimy również salę... Wszystko w zależności od upodobań i wyboru młodej pary.
Menu weselne zawiera specjalne pozycje jak: prosiak pieczony w całości, pieczona szynka czy fontanna czekolady...

Ślub jest bardzo ważną uroczystością dlatego trzeba zadbać o jego dobrą organizację. To nie sztuka wynająć salę, bo jest ich naprawdę sporo. Chodzi jednak o to by sala weselna robiła na nas niesamowite wrażenie, by zarówno nowożeńcy jak ich rodzina, dobrze się na niej czuli i bawili. Nasza firma może zagwarantować, że zabawa w Dworku Biesiadnym będzie wyśmienita, niczego nikomu nie zabraknie. Sprawimy by wesele było naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1152

tagi: wesela mosina komunia poznań restauracja wielkopolskie wesela