obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Wyobraź sobie wspaniały niedzielny poranek. Jest ciepło, świeci słońce, czujesz się tak wspaniale, że masz ochotę natychmiast wyjechać z domu na spacer ze swoimi bliskimi. Wybierasz Rogalin lub lasy nad Wartą, gdzie słychać śpiew ptaków i szum drzew. Towarzyszy Ci zapach świeżości i natury, która zachęca Cię do żwawego poruszania się naprzód. Widzisz uśmiechy na twarzach Twoich bliskich i zadowolenie, że ten szczególny czas spędzacie razem.

Wędrujecie tak przez kilka godzin zwiedzając i oglądając fantastyczne otoczenie. Po kilku godzinach powoli zaczynacie odczuwać przyjemne zmęczenie i chęć odpoczynku w miłym i przytulnym miejscu. Nadchodzi też pora obiadowa, dlatego zastanawiacie się nad miejscem, gdzie moglibyście usiąść i zamówić specjały tradycyjnej kuchni, która będzie pieścić Wasze podniebienie i spowoduje błogie uczucie zapomnienia o codzienności.
Wracając ze spaceru dojeżdżacie do Rogalinka, gdzie znajduje się wyjątkowa restauracja, którą znacie od wielu, wielu lat. Wiesz, że zawsze można tam bardzo dobrze zjeść, potrawy są kreowane ze świeżych składników, pochodzących z upraw ekologicznych, a uśmiechnięta i pomocna obsługa jest do Waszej dyspozycji przez cały czas.
Restauracja Skarpa to wyjątkowe miejsce, stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. U nas poczujesz się jak w tropikalnym raju, a potrawy serwowane przez naszego szefa kuchni dostarczą Ci fantastycznych wrażeń kulinarnych.

Wyobraź sobie jak wspaniale będzie przyjechać do nas z rodziną już w tę niedzielę i spędzić ten czas w sposób naprawdę wyjątkowy. Zaplanuj ten bezcenny czas ze swoją rodziną w miejscu, które znasz i cenisz.

Ilość osób: 160
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1933

tagi: restauracja skarpa mosina wesele poznań komunia mosina