obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Bernardowo - to nie Soplicowo, choć doszukać można się podobieństw: stylowych wnętrz, niezwykłej atmosfery i wyrafinowanej kuchni. Tak krótko moglibyśmy określić naszą restaurację, której powstanie nie jest przypadkowe.
Podążając śladem naszej staropolskiej gościnności, biesiadowania przy wspólnym stole, zamiłowania do dobrego jedzenia, chcieliśmy stworzyć miejsce o niepowtarzalnym klimacie zachowując polskie obyczaje.
Najpierw szukaliśmy pięknej okolicy. Pobliski brzeg czystego, obrzańskiego jeziora stał się idealnym położeniem dla naszej restauracji w stylu polskiego dworku, którego nazwa związana jest z historią Obry.

Gdy odkryliśmy niezwykłość miejsca i zadbaliśmy o wyjątkowy wystrój wnętrz, nadszedł czas na magię smaku. I tu z wszystkiego najbardziej znamienita okazała się nasza kuchnia, która nadała wszystkiemu odpowiedni charakter.
Tak powstało Bernardowo. A wszystko po to, by pobyt poza domem pozostał przyjemnym wspomnieniem!
Pod hasłem: „Niezwykły klimat – zwykła cena” oferujemy Państwu:

- organizację wesel, komunii, studniówek, konferencji i innych uroczystości okolicznościowych w klimatyzowanej sali dla 120 osób,
- pokoje gościnne,
- zapewniamy smaczne jedzenie (menu ustalane jest indywidualnie dla każdej uroczystości),
- gwarantujemy profesjonalną obsługę,
- dla osób pragnących odpocząć, proponujemy bezpośrednie wyjście z sali do ogrodu położonego nad zacisznym brzegiem jeziora lub spacer nad Jeziorem Świętym

Ilość osób: 120
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1532

tagi: bernardowo wesele obra sala bankietowa powiat wolsztyn wesele