obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

SPA

Ciągły pośpiech, stres, życie pod presją, konieczność dokonania wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi do poszukiwania równowagi. Chęć osiągnięcia odpowiedniego statusu społecznego nabrała dużego znaczenia i doprowadziła do tego, że ludzie zaczęli zwracać szczególną uwagę na swój wygląd. Atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się bowiem synonimem sukcesu. Mając na względzie te potrzeby Spółka Jarocin Sport postanowiła udostępnić miejsce, które pomoże zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem a co się z tym wiąże dobrym samopoczuciem na co dzień.

W obiekcie ART SPA jest to, co niezbędne aby zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy doskonale wyposażony kompleks, w którym grupa specjalistów z zakresu kosmetologii, aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i rozwoju wewnętrznego będzie czuwać nad kondycją naszych klientów. Odwiedzić oni mogą

studio urody i modelowania sylwetki,
atelier fryzjerskie,
studio wizażu, makijażu permanentnego i opalnia natryskowego,
salon masażu i aromaterapii,

gdzie skorzystać można z wielu zabiegów prowadzących do znacznej poprawy zarówno naszego wyglądu, jak i kondycji psychofizycznej.

Ilość wyświetleń: 4916

tagi: hotel jarota jarocin basen wielkopolskia konferencja pokoje restauracja uroczystości