obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Hotel „WIENIAWA” mieści się w XVII wiecznej, barokowej kamienicy na rynku starego miasta, która jest jednym z najstarszych obiektów architektonicznych Leszna.

Wnętrza zabytku skrywają jednak w sobie hotel nowoczesny o najwyższych możliwych standardach. Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt położony w samym sercu miasta.Ekskluzywny i stylowy wystrój pokoi, z pietyzmem dobrane elementy wyposażenia wnętrz pozawalają na pełną harmonię nowoczesnego luksusu z klasyką w kameralnej atmosferze. Hotel Wieniawa dysponuje 11 przestronnymi i w pełni wyposażonymi pokojami o najwyższym standardzie.Każdy pokój jest klimatyzowany, wyposażony w telewizor, sejf, minibar, dostęp do internetu, korzystanie z sauny i fitness wliczone są w cenę noclegu. Niezależnie od celu podróży wypoczynek jak i praca mogą odbywać się w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze.Lokalizacja, jak i komfort proponowany przez „Hotel Wieniawa” sprawiły, że stał się on chętnie odwiedzanym miejscem przez ludzi biznesu, nauki i sztuki z kraju i zagranicy.Kameralne konferencje, prelekcje i szkolenia odbywają się w klimatyzowanej sali konferencyjnej, która wyposażona jest we wszystkie potrzebne do pracy, profesjonalne narzędzia multimedialne, oraz sztywne łącze internetowe.

Sala konferencyjna gdzie organizowane są spotkania biznesowe i konferencje może pomieścić 20 os.Dodatkowo proponujemy pełny catering i obsługę kelnerską, tak by wytężoną pracę można było urozmaicić przerwą na lunch czy kawę w naszym stylowo urządzonym lobby-barze.Restauracja „Hotelu Wieniawa” to iście magiczne miejsce. Z miłością do detalu i niezwykłym smakiem zaprojektowane wnętrze, kameralna muzyka tworzą niezapomniany nastrój, w którym spożywanie posiłków daje dużo radości.Kuchnia proponowana przez młody pręży zespół z charyzmatycznym szefem kuchni na czele jest taka, jak jej goście - wykwintna i międzynarodowa.

Tu również klasyka łączy się z odrobiną nowoczesnej interpretacji.

Miłośnicy sztuki kulinarnej mogą liczyć na niezapomniane wrażenia, a fachowy, staranny dobór win z bogatej oferty hotelu do serwowanych potraw dopełni harmonicznie całości.Restauracja na 50 miejsc, „Pub Wieniawa” i lobby bar tworzą również wspaniałe zaplecze dla organizacji imprez okolicznościowych.

Pełny profesjonalizm kadry pozwoli Państwu na komfort oddania się bez reszty przyjemności celebrowania szczególnych dla Państwa chwil.

Ilość osób: 50
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 4773

tagi: wieniawa restauracja hotel leszno rynek imprezya okolicznosciowa