obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Nenufar Club oferuje do Waszej dyspozycji jedyną w swoim rodzaju salę bankietową aż na 280 miejsc, doskonale sprawdzającą się na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, integracyjne, przyjęcia firmowe oraz uroczystości weselne.

Nasza restauracja i sala bankietowa znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rekreacyjnego Nenufar Club. Dzięki przestronnemu tarasowi zlokalizowanemu nad akwenem wodnym parku Goście restauracji w okresie letnim mogą zaczerpnąć świeżego powietrza oraz podziwiać piękno przyrody smakując w wyśmienitych potrawach.

Sala bankietowa w Nenufar Club w pełni przystosowana jest do kompleksowej organizacji przyjęć weselnych nawet na 280 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę, pełne wyżywienie, parkiet taneczny oraz elegancki i niepowtarzalny wystrój. Organizując przyjęcie weselne w Nenufar Club gwarantujemy Państwu oraz Gościom weselnym niesamowite wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich. Uroczystość ślubna w Nenufar Club to także jedyne w swoim rodzaju miejsce na profesjonalną i niezapomnianą sesję plenerową w naszym parku. Dysponujemy liczbą 50 miejsc hotelowych, gdzie Goście weselni mogą wypocząć po uroczystości. Spędzając czas z rodziną czy przyjaciółmi w Parku Rekreacyjnym Nenufar Club masz jedyną okazję aby spróbować specjalnego dania Szefa Kuchni czyli Kotleta „Nenufar”. Ponadto w okresie letnim zapewniamy dodatkową atrakcję w postaci możliwości smakowania w naszych potrawach podczas niesamowitego rejsu łodzią spacerową po wodach Nenufaru.

Nenufar Club to również idealne miejsce dla pracodawców, którzy szukają pomysłu na udaną imprezę integracyjną dla pracowników połączoną z konferencją lub szkoleniem.

Ilość osób: 280
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 3365

tagi: sala kościan wesele restauracja wypoczynek impreza okolicznościowa kościan restauracja