obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Każdą sesję, każdy ślub i każdą Parę Młodą traktuję indywidulanie i właśnie dla Państwa przygotowuję ofertę zależnie od upodobań. Poniżej przedstawiam ogólny zary oferowanych usług.
Co fotografuję?
Przyjmuję zlecenia na wszelkiego rodzaju sesje fotograficzne. Jest to przede wszystkim fotografia okolicznościowa, czyli:

śluby i wesela,
chrzty,
komunie święte,
absolutoria,
imprezy firmowe,
itp.

Organizuję również sesje portretowe. Chcesz mieć profesjonalne zdjęcia i pamiątkę na lata? Nic prostszego - taką sesję mogę przeprowadzić dla Ciebie samej lub z partnerem. Zapraszam!

Czym fotografuję?

Dysponuję doskonałym sprzętem i szerokim wachlarzem obiektywów. Mimo, że posiadam świetną lampę błyskową (Canon Speedlite 580EX), staram się wykonywać zdjęcia wykorzystując światło zastane - obraz na takich fotografiach jest bardziej plastyczny. Podczas sesji plenerowych lub portretowych lubię odrobinę poeksperymentować np. z obiektywami Helios, które przepięknie "malują" fotografowane obrazy.

Jak fotografuję?

Posiadam pozwolenie z kurii na fotografowanie uroczystości kościelnych. Zawsze wyglądam schludnie i odpowiednio do okoliczności. W kościele staram się znajdować takie miejsca, by nie odwracać uwagi od tego co najważniejszego podczas uroczystości.

Przykładowa oferta:

Moją ofertę dostosowuję do indywidulanych oczekiwań klienta. Poniżej przykład sesji ślubnej:

zdjęcia Pary Młodej podczas przygotowań do Ślubu,
zdjęcia Ceremonii Ślubnej w Kościele,
zdjęcia na weselu,
zdjęcia z rodziną,
zdjęcie plenerowe,

Standardowo proponuje 80 zdjęć formatu 15x21 cm (najbardziej optymalny rozmiar) + 5 zdjęć formatu A4. Na życzenie zdjęcia mogę dostarczyć w odpowiednim fotoalbumie - warto by był on wysokiej jakości - ma przetrwać lata. Wszystkie przygotowane zdjęcia dostarczam również na płycie CD/DVD. Dodatkowo moge przekazać na płycie większość nieobrobionych zdjęć z sesji - do tysiąca.

W ramach usługi mogę przygotować także stronę internetową z indywidualnym adresem. Znajdą się pod nim zdjęcia ze ślubu (lub innej okoliczności). Będziecie mogli Państwo wysłać link do znajomych i pochwalić się pięknymi fotografiami!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1971

tagi: fotograf ślubny zdjęcie weselne fotografia okolicznościowa