obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Nauka tańca

Kółko taneczne działa przy hali KOSIR-u od września 2003 roku. Od samego początku instruktorem tańca jest Pan Paweł Wielgosz. W pierwszych miesiącach działalności powstały trzy grupy wiekowe podzielone na 1 grupa 6 latki, 2 grupa 7-12 lat, 3 grupa powyżej 12 lat. Uczestnicy kółka spotykali się dwa razy w tygodniu by poznawać, a potem już doskonalić kroki m.in. walca, tango, quickstep-a, samby. Swoje umiejętności po raz pierwszy mieli okazję zaprezentować podczas pokazu na Dzień Babci i Dziadka w styczniu 2004 roku, czyli już pół roku od momentu rozpoczęcia nauki. Z roku na rok grup przybywało jak i osób uczęszczających na zajęcia.

Od września 2006 roku istniejemy jako Studio Tańca „RETRO” i jednocześnie jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, dzięki czemu nasze pary mogą uczestniczyć w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego. Oprócz uczestnictwa naszych par w turniejach organizujemy wiele imprez lokalnych jak również spotkań dla naszych podopiecznych:

Stałe imprezy organizowane przez Studio Tańca „RETRO”:

Dzień Babci i Dziadka (styczeń), Ferie z tańcem!!!, Gala Twórczości Tanecznej Przedszkolaków (kwiecień), Pokaz z okazji Dnia Matki i Ojca (maj), Wewnętrzny Turniej Tańca Towarzyskiego i Disco (czerwiec), Zakończenie roku tanecznego (czerwiec), Kolonie taneczne (sierpień), Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (listopad), Andrzejki (listopad), Karaoke i bingo (grudzień).

Cena: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 3559

tagi: nauka tańca szkoła tańca pierwszy taniec weselny taniec towarzyski wielkopolska