obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Mili Nowożeńcy,
oczekujecie, że Wasze Wesele będzie niezwykłą zabawą w Waszym życiu i chcielibyście, aby Wasi Goście weselili się razem z Wami, a później ten jedyny dla Was dzień wspominali z uśmiechem przez lata. Przecież tylko udany bal weselny zostaje w pamięci jego uczestników na całe życie. Aby tak się stało, trzeba dobrze się przygotować. Potrafimy pomóc zaaranżować WESELE MARZEŃ zgodnie z Waszymi pomysłami i naszym doświadczeniem.
Nie gramy muzyki na żywo, prezentujemy ją z płyt, a nasz Wodzirej - Prezenter Waldek lub Jacek poprowadzi Wasz bal profesjonalnie, dynamicznie i zabawnie, stworzy odpowiednią atmosferę i porwie do zabawy. Umiejętnie poprowadzona oprawa muzyczna tworzy atmosferę zabawy. Zaletą muzyki odtwarzanej z płyt jest, że utwory grane są w najlepszych wersjach takich, jakie znamy i lubimy. Doskonałej jakości sprzęt nagłaśniający oraz najnowsze oświetlenie sprawiają, że muzyką wyczarowywujemy nastrój. Mamy ogromny repertuar nagrań dostępnych na życzenie: gramy muzykę trzech pokoleń od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie zielone" utwory z lat 70-tych i 80-tych po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. Można dzięki temu dostosować styl muzyczny do gustu weselników . NIE GRAMY DISCO POLO .

Wodzirej jest dobrze obeznany z tradycja weselną i czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem. Dba o dobry humor gości. Młoda Para ma się tylko dobrze bawić. Jeśli życzeniem Państwa jest, aby wesele było bardzo tradycyjne, proponujemy następujące etapy:

powitanie Młodej Pary,
toasty,
pierwszy posiłek,
pierwszy taniec,
część taneczna,
oczepiny,
krojenie tortu weselnego
Tak ustalony tradycją przebieg uroczystości oprawimy muzyką i zabawą - jeśli tylko będzie takie Państwa życzenie.

To Wasz dzień Młoda Paro i Waszych Gości.

Jeśli macie inne pomysły na całość wesela lub tylko na poszczególne momenty, postaramy się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tej jedynej nocy w Waszym życiu.
Jak przygotujemy się do uroczystości weselnej, zależy od ustaleń, jakich dokonamy wspólnie podczas rozmowy z organizatorami Wesela; czy będzie to Młoda Para czy rodzice. Uwzględnimy wszystkie Wasze życzenia. Służymy też naszymi doświadczeniami z wielu uroczystości, które prowadziliśmy. Sprawia nam radość, gdy klienci są zadowoleni.

To co robimy jest nasza pasją, wkładamy całe serca w przygotowanie szampańskiej zabawy.
Oferujemy ponadto dobrą organizację techniczną: mamy swojego elektryka w zespole do obsługi profesjonalnego sprzętu, własny transport. Jesteśmy punktualni i poradzimy sobie z każdym problemem technicznym w miejscu wesela.

Skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych doświadczeń w muzycznej aranżacji wesel.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2588

tagi: zespół muzyczny poznań kapela na wesele muzyka wielkopolska muzyka granie imprezy