obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Zespół FENIX powstał kilkanaście lat temu. Od tego czasu zdobyliśmy doświadczenie w prowadzeniu różnego typu imprez.

Gramy na terenie całej Wielkopolski na weselach, zabawach karnawałowych, uroczystościach rodzinnych, studniówkach, dniach miast a także obsługujemy imprezy integracyjne i promocyjne dla firm i instytucji.

Gwarantujemy Państwu znakomitą zabawę podczas każdej imprezy oraz niepowtarzalną atmosferę.

Charakteryzuje nas to, że jesteśmy zespołem, który potrafi dostosować się do wymagań uczestników imprezy. Podczas występów na scenie świetnie się bawimy i przekazujemy naszą energię uczestnikom zabawy. Zespół posiada sprzęt muzyczny dobrej klasy co pozwala na wykonywanie usług muzycznych na odpowiednim poziomie.

Na repertuar zespołu składa się bardzo dużo różnych utworów, których nie sposób tutaj wymienić - jest ich ok 800.

Gramy najczęściej znane taneczne standardy polskich wykonawców takich jak Krzysztof Krawczyk,Maryla Rodowicz, Czerwone Gitary, Anna Jantar, Budka Suflera,Sumptuastic,Łzy,Tercet Egzotyczny,Lady Pank, Stachursky i inni.

Na podstawie naszych doświadczeń możemy powiedzieć, że duży wpływ na dobór repertuaru mają bawiący się
Goście Weselni - to oni bardzo często podczas zabawy sugerują i podsuwają pomysły jakie utwory powinniśmy opracować i grać.

Zawsze na początku wesela staramy się wyczuć oczekiwania bawiących się bo wiadomo,że ilu gości na weselu tyle jest różnych gustów i upodobań. Nie mamy ustalonego planu i szablonu wykonywania utworów - wszystko odbywa się spontanicznie i jest dziełem chwili.

Realizujemy indywidualne życzenia Młodej Pary w zakresie doboru piosenki na Pierwszy Taniec - największą popularnością cieszą się :

"Wielka Miłość" Seweryna Krajewskiego ”Moje jedyne marzenie” Anny Jantar, "Chcę tu zostać" Farba, "Zabiorę Cię" Kancelarya, "Zawsze tam gdzie Ty" Lady Pank, "Od dziś" Paulla a na Podziękowanie dla Rodziców - "Cudownych Rodziców mam" Urszuli Sipińskiej czy "Walc dla Rodziców” zespołu Bayer Full.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2538

tagi: muzyka weselna zespół muzycznw wielkopolska muzyka orkiestra kapela ślubna granie na weselu