obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Zespół muzyczny Sweet Band oferuje współpracę w zakresie obsługi muzycznej wszelkich imprez tanecznych: wesel, studniówek, festynów, dancingów, balów, jubileuszów, dyskotek i wszelkich innych okoliczności.

Przez lata świadczenia usług w zakresie obsługi muzycznej daliśmy się poznać z rzetelności i wysokiego poziomu artystycznego. Naszym atutem są doświadczenie i umiejętność dostosowania repertuaru do okoliczności i potrzeb klienta.

Wielokrotnie prowadziliśmy imprezy kameralne jak i ogromne bale, wesela i festyny. Proponujemy kompleksową obsługę muzyczną, adresowaną do szerokiego grona odbiorców, od przebojów rockowych do klasyki światowej, muzyki pop, oraz biesiady. Repertuar, którego oferta jest bogata, jak i cały scenariusz uroczystości pozostaje do uzgodnienia.

Dysponujemy odpowiednim oświetleniem dla stworzenia miłego klimatu zabawy oraz sprzętem nagłaśniającym i scenicznym. Od lat współpracujemy z dużymi firmami, instytucjami, klubami, restauracjami, szkołami itd.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty, gwarantujemy wysoki poziom artystyczny usługi, umiarkowaną cenę i przekonanie, że będziecie Państwo z naszej współpracy zadowoleni. Współpraca z naszym zespołem to gwarancja wspaniałych wrażeń i niezapomnianej zabawy.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2492

tagi: muzyka orkiestra kapela na wesele zespół muzyczny poznań

Źródło: sweetband.poznan.pl