obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Nasza Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Dysponując doświadczoną kadrą, przy użyciu profesjonalnego sprzętu do filmowania oraz komputerowych stanowisk montażowych, oferujemy usługi w zakresie cyfrowego filmowania i montażu nieliniowego, kopiowania amatorskich filmów bez straty jakości, retuszu starych lub wadliwie nagranych filmów, oprawy graficznej nośników, nagrania materiału na płyty DVD itp.

Staramy się stale poszerzać gamę oferowanych usług w miarę rozwoju środków technicznych dostępnych na rynku. Filmujemy w systemie DV (cyfrowym), ale na życzenie klienta możemy nagrać materiał w systemach HDV lub DVCAM. Wykonujemy prezentacje multimedialne MPG 1, MPG 2, VCD, SVCD, DivX, AVI itp. Realizujemy filmy w oparciu o fachowe doradztwo i doświadczenia Polskiego Stowarzyszenia Wideofilmowców, którego nasza firma jest członkiem od 1995 roku. Dzięki umowie z ZAiKS, oferujemy udźwiękowienie nagrań zgodnie z życzeniem klienta.

Elastyczne podejście zapewnia dostosowanie treści filmów, proporcji czasowych poszczególnych części do życzeń zamawiającego, z możliwością użycia kilku kamer jednocześnie oraz montaż przy zapewnieniu najwyższej jakości.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 5341

tagi: studio filmowe kamera film wesele ślub kamerzysta weselny na ślub film