obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Zacznijmy zatem od znalezienia cech, które powinny charakteryzować profesjonalny zespół:

Doświadczenie – oczywiście mamy je! Nasz zespół już od 7 lat istnieje na scenie muzycznej, zabawiając gości nie tylko na weselach, ale także osiemnastkach, studniówkach czy zabawach plenerowych. Dzięki setkom zagranych imprez jesteśmy na scenie jak jeden organizm.
Wysoki poziom wykonania – to także Państwu gwarantujemy. Podstawowym naszym atutem w tej kwestii jest fakt, że gramy wyłącznie muzykę na żywo! Żadnych dyskietek czy komputerów. Pięcioosobowy zespół składający się z ludzi, dla których muzyka jest życiową pasją bądź sposobem na życie musi wpływać na poziom artystyczny. Nie tylko utrzymujemy wysoką formę, ale także cały czas rozwijamy się ćwicząc na próbach, minimum raz w tygodniu.
Bogaty repertuar – czyli dla każdego coś miłego. Zdajemy sobie sprawę, że różnego typu imprezy wymagają różnych rodzajów muzyki. Także na jednym parkiecie spotykają się ludzie w różnym wieku z innymi upodobaniami muzycznymi. W tej kwestii także stajemy na wysokości zadania. Oferujemy państwu zarówno muzykę biesiadną, disco polo jak i muzykę lat 70, 80 i 90-tych a także nowości z list przebojów. Zagramy walczyka, tango czy rock and rolla. Trzymamy rękę na pulsie rynku muzycznego, dlatego nasz repertuar jest stale powiększany. Jeżeli chodzi o wesele, mamy własną ofertę utworów na pierwszy taniec, ale jeśli Para Młoda wybierze utwór, którego nie mamy w repertuarze, to także go przygotujemy.
Umiejętność rozbawienia gości – trudno nam się wypowiedzieć w tej kwestii, jednak po tym co widzimy na parkiecie gdy gramy, bądź po tym co czytamy w komentarzach na naszej stronie, możemy stwierdzić, że i z tego punktu wywiązujemy się znakomicie. Oczywiście prowadzimy imprezę w sposób kulturalny, zawsze staramy się utrzymać kontakt z gośćmi. Często razem śpiewamy a także przyłączamy się do tańca, oczywiście nadal grając. Na weselu, jeśli jest potrzeba, wyjdziemy do Was i zagramy przy stole. Uczestnicy imprez, na których gramy budzą się na drugi dzień nie tylko z obolałymi nogami, ale także z ochrypiałym głosem. Oczepiny także prowadzone są w kulturalny sposób. Mamy bogatą ofertę zabaw oczepinowych a także jesteśmy otwarci na propozycje Pary Młodej.
Różnorodna oferta – duży skład zespołu z pewnością ją zapewnia. Jeżeli chodzi o typ imprezy, na której zagramy, to nie ma ograniczeń. Jeżeli chodzi o ofertę podczas imprezy, to także jest ona bogata. Oprócz grania na scenie, możemy wyjść do Państwa do stołów i wspólnie zaśpiewać. Wtedy przygrywać będzie saksofon, akordeon oraz tamburyn. Istnieje także możliwość zaśpiewania razem z nami na scenie, do czego także zachęcamy podczas grania. Jeżeli chodzi o wesela to także oferujemy granie pod domem. Wtedy skład zmniejsza się do saksofonu, akordeonu i keyboardu.

Myślę, że udowodniliśmy Państwu, że wybór zespołu Revers jest świetną inwestycją. Wynajmując nas możecie już tylko martwić się o to, czy Państwa goście zechcą na rano iść do domu. Gwarantujemy bowiem, że czas spędzony z nami upłynie niezwykle szybko pod znakiem świetnej zabawy, a goście nie będą chcieli opuścić parkietu. Jednym słowem: Do zobaczenia na Państwa imprezie!

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 2568

tagi: muzyka weselna kapela poznań granie na ślubie orkiestra wokaliści wielkopolska