obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Muzyka i zespół na wesele

Muzyka którą wykonujemy to głównie największe Polskie przeboje, od tych dawniejszych po najnowsze produkcje. W naszym repertuarze nie brakuje również hitów ze sceny zagranicznej. Wyróżniając się od innych, często tworzymy własne aranżacje znanych i lubianych piosenek, przez co nasza muzyka staje się oryginalna.
Posiadane przez nas instrumenty "żywe" nie służą nam jako ozdoba, lecz są w pełni wykorzystywane - dwa saksofony alt i tenor, akordeon, gitara elektryczna, gitara basowa i elektroakustyczna. Pozwalają nam one wierniej oddać wykonywane utwory oraz dodają duszy muzyce.
Każdą uroczystość prowadzimy od momentu wejścia gości na sale po sam jej koniec. Umilamy czas nie tylko muzyką oraz zachęcaniem gości do wspólnego tańca lecz również prowadząc dodatkowe zabawy które rozbawią każdego uczestnika imprezy.
Posiadamy własne nagłośnienie Włoskiej firmy RCF o łącznej mocy 4,6kW co pozwala obsłużyć nam nawet duże imprezy. Oprócz nagłośnienia dysponujemy własnym oświetleniem co bez wątpienia dodaje uroku i buduje atmosferę podczas obsługi muzycznej. Wszystkie światła sterowane są poprzez sterownik DMX, dzięki któremu jeszcze lepiej wykorzystujemy posiadany przez nas sprzęt.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena za 1h: 0.00

Ilość wyświetleń: 3861

tagi: zespół muzyczny pniewy muzyka na wesele kapela wielkopolska weselne granie