obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Wideofilmowanie w Poznaniu i Ostrowie!

Są w życiu każdego z nas chwile, które przemijają zdecydowanie za szybko. Pozostają po nich jedynie wspomnienia i pozytywne emocje, do których chętnie wracamy myślami... I to właśnie te emocje towarzyszące wydarzeniom próbujemy uchwycić w naszych realizacjach - pozytywną energię panującą podczas koncertu, podekscytowanie związane z rajdem samochodowym czy wzruszenie podczas ślubu...

Mamy nadzieję, że dzięki kamerze udaje nam się uchronić przed zapomnieniem te wyjątkowe dla Państwa chwile. Nasze umiejętności, które początkowo traktowaliśmy tylko jako pasję, chcemy udostępnić również Państwu!

We wszystkie filmy wkładamy dużo zaangażowania i serca, tak, aby efekt końcowy stanowił dla Państwa coś więcej, niż tylko zapis zdarzeń... Zapraszamy!
Oryginalne, dynamiczne filmy realizowane przy zastosowaniu dwóch kamer nagrywających w jakości Full HD, za dodatkową opłatą również przy użyciu urządzenia do stabilizacji obrazu Steadicam.

Film z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego przedstawia zazwyczaj przygotowania, ceremonię ślubną oraz wesele. Istnieje ponadto możliwość zamówienia filmu z pleneru - jesteśmy zawsze otwarci na Państwa pomysły i życzenia.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 3401

tagi: wideo filmowanie kamerzysta wesleny kamera sportowa montaż filmów filmy ślubne reportaże filmowe