obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Filmujemy:
śluby i wesela
chrzty
pierwsze Komunie Święte
studniówki
filmy reklamowe, oraz wiele innych wydarzeń, które Państwo zaproponujecie.
Filmy rejestrujemy na wysokiej jakości kamerach cyfrowych - Sony, zapewniającej najwyższą jakość obrazu i kolorów nawet w niedostatecznie oświetlonych pomieszczeniach.

Przed realizacją każdego zlecenia nasz kamerzysta opracuje wspólnie z Państwem szczegóły filmu, kamerzysta również omówi szczegółowy plan współpracy.

Na życzenie realizujemy filmy także w standardzie Full High Definition (Full HD).

Po filmowaniu poddajemy montażowi cały nagrany materiał, każde ujęcie łączy się z następnym płynnym przejściem obrazu i dźwięku.
W każdym filmie towarzyszy odpowiednio dobrany podkład muzyczny - o wyborze utworu możecie Państwo decydować sami lub zdać się na nasze doświadczenie.
Profesjonalnie zmontowany na specjalistycznym sprzęcie film otrzymają Państwo na cyfrowym nośniku DVD, zapewniającym trwałą najwyższą jakość i wygodę.
Płyty DVD posiadają interaktywne menu z dostępem do wybranych scen i nastrojową szatą graficzną. Do wyboru jest także kopia filmu na płycie Bluray.

Wszystko to w osobnych etui z okolicznościowymi okładkami.
Istnieje możliwość umieszczenia krótkiego filmu (czołówka, plener, teledysk) na stronie internetowej, który można otworzyć z każdego miejsca z dostępem do internetu ( możliwość zabezpieczenia strony hasłem ).
Przygotujemy krótki film z imprezy, ślubu lub koncertu i wgramy na Państwa telefon komórkowy.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 2756

tagi: kamera na wesele kamerzysta weselny wideo ślubne video film