obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Kamerzysta

Jesteśmy pełnym pomysłów, kreatywnym zespołem zafascynowanym sztuką filmową. Filmowanie dla nas to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, która wypełnia cały nasz wolny czas.

Nie realizujemy "typowych" filmów ślubnych ale reportaż, w którym staramy się uchwycić atmosferę tego szczególnego dnia. Towarzyszymy Wam od przygotowań do momentu, który sami wybierzecie.

Dzięki równoczesnej pracy dwóch operatorów i trzech kamer możemy uchwycić dużo więcej a profesjonalny montaż zapewni, że wspaniałe emocje i uczucia pozostaną z Wami na długie lata. To Wasze zadowolenie i podziękowania za film napędzają nas do tworzenia kolejnych produkcji.

Filmujemy z wykorzystaniem lustrzanek cyfrowych (hd dsrl), które zapewniają obrazowi dużą plastyczność i filmowy wygląd. Zrewolucjonizowały one sztukę filmową umożliwiając filmowanie w technice dostępnej do tej pory tylko produkcjom filmowym.

Nasze prace realizujemy m.in. z wykorzystaniem stabilizatora obrazu, który zapewnia płynne ujęcia oraz zewnętrznego rejestratora dźwięku dającego bardzo wysokiej jakości dźwięk.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 2560

tagi: kamera weselna kamerzysta ślubny wideo weselne kamera media