obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

W naszym hotelu można nie tylko dobrze odpocząć, ale również dobrze zjeść. Nasi kucharze zapewniają naszym Gościom niezapomniane doznania podczas każdego posiłku. Serwowane są tu wyśmienite dania zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej - wszystko, czego może chcieć prawdziwy smakosz. Jesteśmy pewni, iż menu Szefa naszej kuchni zaspokoi żołądek nawet najwybredniejszego amatora smacznych potraw. Dysponujemy również wysoce wykwalifikowaną obsługą, która służy pomocą przy wyborze dań.

Obsługujemy każdego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, konferencje i biesiady przy grillu. Zapewniamy uczestnikom przednią zabawę, wspaniałe menu oraz doskonałą atmosferę. Oferujemy Państwu przestronną salę bankietowo-konferencyjną, mieszczącą w układzie kinowym do 160 osób. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy rzutnik multimedialny, rzutnik folii, nagłośnienie wraz z mikrofonem, bufet oraz bezprzewodowy Internet na terenie całego ośrodka.

Naszym Gościom polecamy szczególnie duży wybór ryb z naszych jezior oraz dania tradycyjnej kuchni regionalnej. Restauracja to doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację przy świecach, rodzinne przyjęcie okolicznościowe oraz uroczysty firmowy bankiet. Natomiast najmłodszym Gościom oferujemy specjalne menu dziecięce z ich ulubionymi daniami. Korzystamy z najlepszych i zawsze świeżych składników.

Niestety, samym opisem i zdjęciami potraw nie jesteśmy w stanie oddać atmosfery miejsca, jakości usług no i oczywiście wyśmienitego smaku potraw. Jedyną możliwością jest przekonanie się o tym osobiście...

Zapraszamy wszystkich do przekonania się o prawdziwości napisanych tutaj rzeczy - wystarczy odwiedzić nasz hotel.
Zawarcie związku małżeńskiego oraz wesele to szczególne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Poprzedza go wielotygodniowe planowanie oraz dużo emocji, związanych z dopracowaniem wielu szczegółów. Każde wesele czy przyjęcie zaręczynowe jest wyjątkowe i różni się od wszystkich pozostałych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Młodej Pary i jej Rodziny oraz rozumiejąc, jak niezwykle ważne jest doskonałe przemyślenie wszystkich szczegółów przyjęcia, dokładnie planujemy całą uroczystość.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1597

tagi: sala weselna złotów przyjęcie ślubne w złotowie wesele w wielkopolsce imprezy hotel restauracja