obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Wieczór kawalerski

Latem tak ciepła woda w jeziorze stanowi atrakcję samą w sobie. Wystarczy trochę słońca, by wykorzystać wszystkie możliwości naszego Ośrodka. Profesjonalny sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala samodzielnie spróbować całej gamy sportów wodnych. Do ich uprawiania wcale nie trzeba podróżować w odległe strony. Wystarczy nas odwiedzić i nad jeziorem Mikorzyńskim skorzystać z naszych atrakcji wodnych:

Barefoot
Dla dzieci
Jacht żaglowy typu Omega
Kajaki
Kółka
Narty wodne
Rejsy motorówką
Rejsy statkiem
Skutery wodne
Spadochron
Tor slalomowy na wodzie
Wakeboard
Wakeskate
Wakesurf
Wędkowanie
Wego latawiec

Ośrodek Delfin jest znany nie tylko ze sportów wodnych. Dla naszych gości przygotowaliśmy także szereg propozycji typowo „lądowych”. Dobra zabawa, adrenalina i ekscytująca rywalizacja to najmocniejsze strony naszych propozycji. Zarówno dzieci, dorośli, jak i seniorzy znajdą coś dla siebie.

Atka
Dla dzieci
Gry terenowe
Konie
Narty grupowe
Nordic-walking
Paintball
Park linowy
Piaszczysta plaża
Quady
Rowery
Siatkówka plażowa
Skatepark
Strzelanie
Tawerna
Łucznictwo

Nawet w tak pięknej części Polski jak nasza zdarzają się dni, w których pogoda nie dopisuje i zabawa na świeżym powietrzu musi poczekać do dnia następnego. Na taką ewentualność przygotowaliśmy atrakcje, które lubią wszyscy goście. Jeśli komuś kolejna rozgrywka w darta, piłkarzyki, tenisa stołowego nie będzie już miła, zawsze może przenieść się do klimatycznej Tawerny, w której można pograć w cymbergaja lub skorzystać z automatów do gier, które nie pozwalają się nudzić nikomu.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 2040

tagi: wieczór kawalerski wielkopolska paintball park linowy wuady rpwery motorówki skatepark tawerna kajaki skutery narty wodne