obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Restauracja KTW i Piwnica U Roberta M oferują swoim gościom doskonałą i niepowtarzalną kuchnię, przyjazną i sprawną obsługę; atmosferę, która pozwala czuć się gościom wyjątkowo i komfortowo. Oba lokale współpracując ze sobą mogą zorganizować przyjęcie wyjazdowe dla 500 osób, natomiast w budynku Restauracji KTW i Piwnicy U Roberta może jednocześnie bawić się 250 osób siedzących przy stołach, a w przypadku przyjęć bufetowych może to być nawet 400 osób.
Za każdym razem goście uczestniczący w takich przyjęciach podziwiają kunszt kucharski, doskonałą i szybka obsługę, dużą przestrzeń do tańca i zabawy oraz atrakcje jakich tylko sobie zażyczą (pokazy sztucznych ogni, dekoracja sali wg życzenia, aranżacja stołów według najwymyślniejszych pomysłów).
W Piwnicy U Roberta nadzwyczajnie udają się przyjęcia imieninowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, małe przyjęcia weselne i uroczyste kolacje.

Natomiast w Restauracji KTW klienci nie mogą nachwalić się organizacji przyjęć weselnych i komunijnych (w parku - swoboda dla dzieci) oraz innych dużych przyjęć okolicznościowych.

Wszystkie dania oferowane w menu Restauracji i Piwnicy mogą być sprzedawane na zewnątrz, a w okresie przedświątecznym wielkim powodzeniem cieszą się wyroby garmażeryjne na świąteczne stoły.

Ilość osób: 250
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2629

tagi: sala weselna kalisz wesele w kaliszu ślub wielkopolska restauracja catering