obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Hotel - Restauracja KOPERNIK w Nowym Tomyślu jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy usługi hotelowe i restauracyjne na miarę Waszych potrzeb. Staramy się aby nasi Klienci mogli zarówno u nas odpocząć, jak i znaleźć w nas partnera do realizacji swoich zawodowych przedsięwzięć - dysponując odpowiednią bazą oferujemy doświadczenie zarówno w świadczeniu usług cateringowych, jak również przy organizacji konferencji, spotkań biznesowych, mini-sympozjów, imprez okolicznościowych i rozrywkowych. Jesteśmy do Waszych usług.
RESTAURACJA KOPERNIK

Oddajemy do Państwa dyspozycji 54 miejsca. Nasz lokal jest czynny od godziny 8:00 do 22:00. Serwujemy wyśmienite danie dnia - to tylko 10 zł PLN - uczta dla podniebienia gwarantowana. Ponadto oferujemy finezyjne dania z karty menu. Organizujemy imprezy okolicznościowe, chrzciny, osiemnastki, wesela, bankiety, stypy, etc. Oferujemy usługi cateringowe. Nasz szef kuchni spełni wszystkie wymagania kulinarne naszych gości.

HOTEL KOPERNIK

Dysponujemy liczbą 20 miejsc. Pokoje 1 i 2 osobowe oraz apartament. W cenie noclegu zawarte jest śniadanie. Pokoje z łazienkami. W pokoju: TV-SAT, radio. Doba hotelowa trwa od 15:00 do 12:00. Akceptacja kart płatniczych, do dyspozycji gościa: sala konferencyjna (audiowizualna) na 50 osób. Organizujemy szkolenia, spotkania biznesowe, mini-sympozja, konferencje, etc. Parking monitorowany. Noclegi w cenach 100 zł /1 os./, 160 zł /2 os./ i apartament 180 zł.

Ilość osób: 60
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2332

tagi: sala na wesele nowy tomyśl ślub w wielkopolsce bankiet tomyśl przyjęcie kameralna restauracja