obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Jesteśmy rodowitymi Włochami pochodzącymi z Rzymu, którzy od 1999 roku z typową włoską gościnnością i radością witają swoich klientów w progach restauracji Don Lucci. Każdemu staramy się zapewnić niezapomniane wrażenia kulinarne dzięki oryginalnym i wyrafinowanym potrawom. Dla każdego Włocha jedzenie jest kulturą i kulturą tą pragniemy się z Państwem dzielić.

Dbamy o relacje z naszymi klientami, ponieważ chcemy by każdy gość czuł się wyjątkowo i chętnie do nas powracał.

Propagujemy zdrowy styl życia „Slow food” oparty na świeżych oraz oryginalnych włoskich produktach oraz pielęgnowaniu kulinarnych tradycji, na biesiadowaniu, smakowaniu i rozwijaniu zmysłów. Podkreślając, iż jakość jedzenia wpływa na jakość życia.

Za nasz wkład w promowanie kuchni poza granicami Włoch zostaliśmy docenieni w 2004 roku. Zostaliśmy wybrani jako najlepsza i przede wszystkim prawdziwa włoska restauracja w Polsce. Tym samym zaproszono nas na prestiżowy trzydniowy zjazd restauratorów włoskich, który odbył się w Rzymie w dniach od 29.11.2004 do 1.12.2004 pod przewodnictwem włoskiego ministra ds. Włochów poza granicami kraju Mirco Tremaglia. Na spotkaniu tym gościło wielu znakomitych restauratorów ze 180 krajów świata.
Tak ogromnie wyróżnienie oraz baza tak wielu stałych klientów jest dla nas największym sukcesem.

Codziennie zapraszamy Państwa do skosztowania naszych specjalności w ciepłym i niezobowiązującym wnętrzu. W naszej restauracji do dyspozycji gości są dwie sale: główna mogąca ugościć 130 osób oraz konferencyjna na 90 os. W sezonie wiosenno-letnim uruchamiamy ogródek, który może wygodnie pomieścić ok. 30-40 osób.

W naszych wnętrzach organizujemy również przyjęcia okolicznościowe (komunie, wesela, spotkania rodzinne i biznesowe).

Zapraszamy do wspólnego biesiadowania

Mauro i Ermanno Lucci

Ilość osób: 90
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2311

tagi: restauracja sala weselna swarzędz wesele w poznaniu ślub wielkopolska restauracja włoska dania komunie