obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Przyjęcie weselne to uroczystość szczególna, podczas której spektakl gastronomiczny odgrywa szczególnie ważną rolę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi szczegółów, które tworzą ten jedyny w swoim rodzaju wieczór. Począwszy od pierwszego spotkania, poprzez doradztwo i wreszcie przygotowanie i obsługę przyjęcia w najdrobniejszych szczegółach, będziemy cały czas do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę weselną, ze stylowo urządzonym wnętrzem, mogącą pomieścić nawet 250 osób.

Nie narzucamy naszym gościom szablonowego menu. Traktujemy każdego z Państwa indywidualnie i wspólnie ustalamy propozycję menu, szanując Państwa sugestie i upodobania. Dołożymy wszelkich starań, aby zadowolić gusta każdego z gości - nawet tych najbardziej wymagających. Powyżej przedstawiamy jedną z naszych propozycji menu.

Zamawiając organizację przyjęcia weselnego w Dworze ARKADIA, otrzymają Państwo w prezencie usługę dekoracji sali, fontannę czekoladową oraz apartament dla nowożeńców.

Nasze aranżacje wnętrz wykonujemy z tkanin i kwiatów, które w parze z odpowiednią oprawą świetlną tworzą niezapomniane połączenie. Delikatne kompozycje, piękne bukiety w połączeniu z kaskadami satyny i tiulu będą doskonałym podkreśleniem wyjątkowej atmosfery przyjęcia.

Pozwólcie Państwo, aby ten wyjątkowy wieczór w gronie rodziny i przyjacół , trwale zapisał się w pamięci jego uczestników.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 4126

tagi: dworek weselny sala weselna konin wesele w koninie ślub w wielkopolsce komunia przyjęcie impreza okolicznościowa