obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

W malowniczej krainie lasem otoczonej, gdzie promienie słońca w tafli jeziora dbite oko turysty cieszą, stoi karczma, gdzie onegdaj młynarz z kowalem urzędowali a Napoleon swe konie podkuwał. Miejsce owoż urokiem przesycone, mnogością atrakcji swych gości raduje. Smaczna strawa pokrzepi zziębniętych grzybiarzy a wędkarz kieliszek gorzaliny zawsze uświadczy.

Obsługa tu miła, w strój ludowy przyodziana pielgrzymów radośnie z uśmiechem powita. O nocleg się nie martw strudzony wędrowcze gdyż Karczma gościńcem stoi, przytulne schronienie i ciepłą pierzynę oferując. Jeśli rumaka dosiąść zapragniesz bądź na ryb połów najdzie Cię ochota, zawitaj w nasze progi. Dziczyzna w saganie już jałowcem pachnie a ryby olchowym dymem owiane uwiodą najwybretniejszych smakoszy.

Gdy w gronie najbliższych świętować zapragniesz, weselem, komunią bądź narodzinami się cieszyć, chętnie pomocą Ci usłużymy. Aktywny wypoczynek u nas jest pewny – kort tenisowy z pyłu ceglanego, plac zabaw dla dziatwy, ścieżek spacerowych w puszczy bez liku. A zatem przybądź, nie mitręż się w drodze, u nas odpocznij, troskami się nie frasuj.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1100

tagi: karczma sala weselna międzychów wesele w wielkopolsce jedzenie restauracja zabawa poznań