obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

SPA

Ośrodek rekreacyjny EGO znajduje się w sercu malowniczej Puszczy Zielonka, gdzie w ciszy, spokoju i komforcie mogą oddawać się Państwo wymarzonym sportom oraz odnowie ciała i duszy. Do Państwa dyspozycji: basen, bogato wyposażona siłownia, sala fitness, gabinety odnowy biologicznej, sauny, kriokabina, kapsuła, jacuzzi oraz instruktorzy pilatesu, aerobiku, nordic walkingu, hippiki i jogi.

By zapewnić Państwu jak najlepszy wypoczynek – poza wygodnymi, stylowymi pokojami, świetnie wyposażonym spa oraz starannie dobranymi zabiegami kosmetycznymi i relaksacyjnymi, gwarantujemy wiele innych atrakcji; przed wszystkim zbliżenie do natury – ponieważ żyjąc w harmonii z naturą, żyjemy w zgodzie z samymi sobą. Nasze spa zrobi wszystko, by tą równowagę pomóc Państwu osiągnąć.

Dbając o Państwa wygodę oferujemy transfer z lotniska do EGO-SPA i na Międzynarodowe Targi Poznańskie, a także troskliwie urządzone pokoje, z dostępem do internetu. Do stałej Państwa dyspozycji pozostaje masażysta, rehabilitant. Dla zainteresowanych organizujemy również tygodnie odchudzające.

Ilość wyświetleń: 1907

tagi: salon spa masaże ciała pielęgnacja ciałą poznań spa w wielkopolsce

Źródło: http://ego-spa.eu/