obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Fotografia ślubna zajmuje mnie od początku mojej przygody z aparatem (jeszcze analogowym). Zaczęło się to już trochę czasu temu gdy zacząłem studiować fotografię (w latach 90-tych), następnie byłem asystentem mojego promotora aż w końcu zostałem wykładowcą na prywatnej uczelni. Pierwsze fotografie ślubne wykonywałem Zenitem i Practiką, uczyłem się na zdjęciach ślubnych dla znajomych i przyjaciół Dzięki fotografii analogowej szanuję każde ujęcie, przewiduję, odpowiednio komponuję kadry, wyrobiła się we mnie spostrzegawczość i szybkość.
Tak więc fotografia (nie tylko ślubna) jest moją pasją, sposobem na życie.
Staram się aby mój reportaż ślubny był jak najbardziej naturalny. Jestem aktywnym i czujnym rejestratorem biegnących wydarzeń. Dobra fotografia ślubna to emocje, uśmiechy, łzy wzruszenia, naturalne piękno…
Cały czas w mej głowie rodzą się nowe pomysły na fotografię ślubną a zdobywane doświadczenie procentuje w coraz lepszych zdjęciach ślubnych (i nie tylko). Fotografia ślubna to pasja, a najlepszym uhonorowaniem mej pracy jest Wasze zadowolenie. Często procentuje to w postaci przyszłej sesji ciążowej;)
Moje fotografie ślubne będą podobać się nie tylko miesiąc czy dwa po ślubie, będą żyć i wzbudzać Wasze emocje i wspomnienia-na zawsze.
Fotografia ślubna to dla mnie więcej niż tylko zdjęcia ze ślubu, to nieustanna przygoda, ciągłe wyzwania, poznawanie nowych miejsc i ludzi.
W moich pracach zawsze uwzględniam życzenia i pomysły Młodej Pary. Sesja plenerowa ze mną jest znakomitą zabawą dla Młodej Pary.
Śluby fotografuję na terenie całej Polski, głównie skupiam się na Wielkopolsce w miejscowościach takich jak Poznań, Gniezno, Swarzędz, Kostrzyn, Środa Wielkopolska, Oborniki, Wągrowiec i okolice…
Oprócz fotografi ślubnej specjalizuję się również w fotografii reklamowej, portretowej, reportażu. Polecam sesje rodzinne, sesje ciążowe i zdjęcia dzieci.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1733

tagi: fotografia weselna zdjęcia weselne foto na wesele album zdjęciowy fotogaleria