obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Fotografia

Każda sesja jest inna, do każdej podchodzimy indywidualnie i dlatego przed sesją umawiamy się na spotkanie aby porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i zaproponować rozwiązania zaczerpniętne z naszego doświadczenia zdobytego jako fotografowie ślubni.

Fotografujemy w duecie (jesteśmy małżeństwem), dzięki czemu otrzymujecie Państwo zdjęcia z dwóch różnych perspektyw. W naszej pracy kierujemy się doświadczeniem, profesjonalnym podejściem do sztuki fotografii, sprawdzonym zapleczem sprzętowym, ale co najważniejsze wyczuciem chwili - dlatego możecie być Państwo pewni, że nie umknie nam żaden ważny moment zarówno podczas ceremonii, wesela jak również podczas pleneru.

Dla Państwa przygotujemy pełen fotoreportaż, ukazujący piękne chwile, emocje oraz przebieg ceremonii i wesela w sposób delikatny, artystyczny, ale też reporterski - bez sztucznego ustawiania osób "do zdjęcia". Podczas tego dnia staramy się być możliwie "niewidzialni" dzięki czemu wykonamy nieskrępowane zdjęcia zarówno Państwa samych, najbliższej rodziny jak i wszystkich gości.

Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00

Ilość wyświetleń: 1753

tagi: fotografia sesja zdjęciowa fotograf ślubny foto album fotograf poznań

Źródło: http://www.naya.pl