obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Sala znajduje się tuż przy Rynku Zaborowskim w zacisznej dzielnicy Leszna, w dawnej siedzibie dobrze znanej mieszkańcom Restauracji Myśliwskiej. Po gruntownym remoncie sala zyskała nie tylko nową nazwę ale także unikatowe wnętrze i atmosferę, która oczarowuje Gości już od samego wejścia do środka.
Dbałość o każdy szczegół wykończenia oraz zastosowanie rozwiązań i materiałów najwyższej jakości sprawia, że sala dorównuje elegancją pałacowym salonom. Stylowe stiuki i blask płomieni wydobywających się z unikatowego kominka podkreślą podniosły charakter każdej uroczystości.

Sala posiada ogrzewanie oraz pełną klimatyzację, co zapewnia Gościom komfort niezależnie od pory roku.

W najbliższym otoczeniu sali znajduje się plac zabaw, na którym, podczas trwania przyjęcia, mogą zrelaksować się najmłodsi Goście.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji wesel oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Zdobyte doświadczenie oraz liczne referencje od zadowolonych Gości, pozwalają nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie i ofertę dopasowujemy do potrzeb oraz wymagań finansowych naszych Klientów.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 2755

tagi: sala renoma wesele leszno imprezy komunie wielkopolska