obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Restauracja Pod Sosenką oferuje w swoim klasycznym, przytulnym wnętrzu wyjątkową atmosferę. Zimą urokliwy blask i ciepło kominka. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka ozdobionego pięknymi kwiatowym. Odwiedzając nas poczujesz smak życia i zapomnisz o dniu codziennym.
Restauracja
Personel restauracji gwarantuje sprawną obsługę. Zawsze jest gotowy by asystować przy wyborze dania. Restauracja położona jest w pięknym Lasku Golęcińskim, wśród drzew sosnowych. Jest to wspaniałym miejscem dla spacerowiczów, rowerzystów i turystów. Nieopodal znajduje się Jezioro Rusałka, Park Sołacki i kompleks sportowo-rekreacyjny "Olimpia".
Restauracja

Kucharz bazując na własnych recepturach zapewni niepowtarzalne doznania smakowe, a dania przygotowane będzie ze świeżych składników i według mistrzowskiej sztuki kulinarnej. Naszą specjalnością jest kuchnia polska i europejska, tak skomponowana aby uwzględnić nutę lokalnego smaku, a jednocześnie ciągle zaskakiwać czymś zupełnie nowym. Niezapomniane, oryginalne walory smakowe, oraz zapach potraw są efektem własnych receptur, opartych na starannie dobranych produktach, zestawach ziół, przypraw oraz winach.

Szczególną atrakcyjnością w sezonie letnim i wczesno jesiennym są posiłki serwowane na ogródku, gdzie znajduje się grill. Oprócz mięs, ryb, polecamy dania ze świeżych warzyw i owoców, oraz runa leśnego. U nas najesz się do syta i na długo nie zaznasz uczucia głodu.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1307

tagi: sala weselna poznań ślub w wielkopolsce uroczystości weselne komunie restauracja