obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

HOTEL 500*** zlokalizowany jest na zachód od Poznania, przy trasie E 30 Moskwa - Warszawa - Poznań - Berlin, zaledwie 20 km od centrum miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 15 km od Portu Lotniczego Ławica. Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową, nie tylko dla odwiedzających stolicę Wielkopolski, ale także podróżujących trasą E 30 ze wschodu na zachód Europy. Dzięki swojemu położeniu, niedaleko metropolii poznańskiej, dużym możliwościom lokalowym oraz profesjonalnej obsłudze, hotel stał się znanym i jednocześnie jednym z największych w okolicach Poznania, centrum szkoleniowo-konferencyjnym.

Hotel specjalizuje się w turystyce biznesowej oferując pełen zakres usług związanych z organizacją wszelkiego rodzaju spotkań takich jak sympozja, szkolenia czy konferencje (okolice Poznania). Chętnie też przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju imprezy integracyjne i motywacyjne: ogniska, pikniki, zawody sprawnościowe, a zimą kuligi.

W hotelu czeka na Gości elegancka restauracja, słynąca z wyśmienitej i wyszukanej kuchni a od wczesnej wiosny zapraszamy do wspólnego grillowania, pieczenia prosiaka, biesiadowania przy ognisku, a także spróbowania wyrobów z naszej wędzarni w pięknie zagospodarowanym otoczeniu przy oczku wodnym.

Do dyspozycji Gości jest także bezpłatny, monitorowany parking mieszczący 122 samochody i 10 autokarów.

Ogromnym atutem hotelu jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, czująca potrzeby Gości i dbająca o niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym hotelu.

Od 2001 roku, czyli od początku istnienia, hotel jest członkiem Wielkopolskiej Izby Turystycznej i Zrzeszenia Polskich Hoteli. Oferujemy Państwu niezapomniane noclegi - okolice Poznania.

Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1175

tagi: hotel 500 tarnowo sala weselna poznań ślub w wielkopolsce uroczystości restauracja impreza rodzinna w poznaniu