obrączki

Katalog firm » Powrót do listy firm

Wybierz / Zmień

Sale weselne

Doskonałe jedzenie to tylko jeden z wielu atutów tego miejsca. Nasz Szef Kuchni zadowoli najbardziej wyrafinowane, kulinarne gusta. Miła atmosfera i dyskretna obsługa czynią hotel idealnym miejscem spotkań biznesowych, również towarzyskich. Z myślą o potrzebach środowiska przedsiębiorców funkcjonuje w ramach kompleksu klub. Jest to idealne miejsce do spotkań biznesowych.
Organizujemy liczne przyjęcia okolicznościowe m.in. bankiety, wesela, a także szkolenia, konferencje, festyny firmowe.
Nasz hotel słynie z jednej z największych sal - istnieje możliwość organizowania bankietów nawet na 300 osób, region wielkopolski.

Nasi Goście mogą również korzystać z ogrodów hotelowych, gdzie w otoczeniu pięknej zieleni przy dźwiękach muzyki mogą potańczyć „pod gwiazdami” oraz skosztować przysmaków stołu wiejskiego, a także specjałów Szefa Kuchni, jak płonąca szynka królewska, pieczony prosiak czy dzik. W okresie wiosenno – letnim zapraszamy na pikniki rodzinne, integracyjne. Zaangażowanie personelu naszego kompleksu hotelowego umożliwi Gościom niezapomniane doznania z pobytu na terenie wielkopolski.

Ilość osób: 100
Max. osób: 300
Cena min. za osobę: 0.00
Cena max. za osobę: 0.00
Cena dzieci: 0.00
Cena orkiestra: 0.00
Cena: 0.00
Zaliczka: 0.00
Cena poprawin: 0.00
Cena pokój: 0.00
Cena osoba: 0.00
Stół wiejski: Nie
Korkowe: Nie

Ilość wyświetleń: 1534

tagi: hotel szablewski środa centrum spa wielkopolska sala weselna środa wielkopolska ślub w środzie imprezy rodzinne w wielkopolsce